Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lehetőség van munkanélk...

Milyen lehetőség van munkanélkülieknek vállalkozóvá váláshoz?

Figyelt kérdés
(a munkaügyi központ támogatása jelenleg fel van függesztve)

2012. márc. 31. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is a megfelelő végzettség kell hozzá, illetve sok kezdőtőke. Ha nincs tőkéd, akkor hitelre sem támaszkodhatsz, hisz nem adnak neked, ha nincs meg a kellő fedezet és az önerő. A visszafizetésről ne is beszélve.. Gondolom ha munkanélküli vagy, szabad ingatlannal sem rendelkezel.. S garancia nincs arra, hogy a vállalkozásod kifizetődő, és kellő profitot termelő.. :( Próbálj meg egyéb utakon pénzhez jutni (pl lottózz, vagy valami ilyesmi, ami nem igényel nagy befektetést), s kellő pénzzel beindíthatod vállalatod. Sok szerencsét!!
2012. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól függ milyen vállalkozást szeretnél.Nem feltétlenül kell hozzá sok kezdőtőke, a lényeg az erkölcsi bizonyítvány és a vállalkozói igazolvány beszerzése.A többi attól függ hogy milyen vállalkozást folytatnál.Az egyéni vállalkozás nem olyan mint pl a bt, hogy be kell mutatni X összeget...Egyébként én is ilyesmit akarok de nem főállásban, mellékállásban meg nem lehet mert nekem sincs munkahelyem.Anno voltam főállásban egyéni vállalkozó csak visszaadtam.
2012. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!