Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsgára honnan...

Elsősegély vizsgára honnan tanultatok? Két éve voltam tanfolyamon, nem emlékszem pontosan a kötésekre, az újraélesztésre. Az akkori (2010-es) kresz könyv végében lévő elsősegély részből + a tanfolyamon írt jegyzetemből tanulok.

Figyelt kérdés
Kérdésem még, hogy [link] ez az oldal mennyire jó? Youtube-n is kerestem videókat, de ott írták, hogy buktak miatta, mert nem úgy várták el pl az újraélesztést. Segítsetek légyszi!! Holnap megyek...

2012. ápr. 4. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az oldal, amit linkeltél az teljesen korrekt, én is abból tanultam, plusz az elsősegélyes könyvet 2x elolvastam. Átmentem. Úgy nézd, hogy én nem voltam tanfolyamon, és az első 6 emberből 5 embert megbuktattak. Én voltam a 6. :) mondta is a vizsgáztató, hogy mennyire ügyes voltam :D és mondok még vmit: az újraélesztés a plüss nyuszimon gyakoroltam :D :D :D
2012. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! Sikerült végül :) Áháá téged már olvastalak plüssnyuszis :D Jót nevettem! :)
2012. ápr. 5. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!