Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek egyeteme (ke) n...

Szerintetek egyeteme (ke) n melyek a legizgalmasabb szakok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 4. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Számomra azok, ahol kémiát, bioszt kell tanulni... de nyilván, aki humán beállítottságú, annak nem ez. :)
2012. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam az, ahol valamilyen termék előállítási folyamatát lehet megtanulni, amibe előtte bele se gondoltál, hogy milyen bonyolult lehet. Pl. egy könyvet hogy csinálnak.
2012. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a biológia szak
2012. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. tiszta hogyan készült
2012. ápr. 4. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a mérnöki szak, azon belül is az építő. Imádom a hatalmas komplexumokat és az olyan dolgokat, hogy mondjuk laikus ránéz valamire és nem is gondolná mi van mögötte. :)

Imádok tervezni, szervezni. :)

2012. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nyelvszakok :) Bár én bogarászos könyvmoly típus vagyok, erős humán beállítottsággal, mellesleg imádok idegennyelven beszélni.
2012. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez elég relatív kérdés, mert mindenkinek más és más az érdeklődési területe ugyebááár.

Hogy bővítsem a kört, számomra az Általános Orvostudományi Kar a "legizgalmasabb". Nem a sok magolásra gondolok, hanem arra a sok csoda, ami egy idő után feltárul a szemed elé. Amikor bemész először az anatómia múzeumba és igazi emberi szervek vesznek körbe, az első boncolás, az első műtét... Jajj én ettől jövök lázba és már alig várom, hogy részese legyek :D :D

2012. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!