Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ausztriának van valami nagy...

Ausztriának van valami nagy híres egyeteme? Vagy Németországnak?

Figyelt kérdés
Jó most nyilván nem egy Yalere gondolok, de például egy Lomonoszov hírességű? Esetleg zeneakadémia amiről hallhattam?
2012. febr. 16. 03:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A Becsi egyetem, Heidelberg, stb regen hiresek voltak csak lemaradtak kozben a versenyben...
2012. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Au-ban valobana Becsi Egyetem, nem egy vilaghiru, sot, megcsak annyira nem is europai hiru, de de regionalisan jo neve van. No.-ban Munchen, Heidelberg a ket legerosebb, Freie Berlinben szintne nem rossz, bar ezektol lemaradva. A kontinentalis egyetemek par kivetellel (pl. Zurich, igaz az erosen specializalt) nem nagyon tudnak labdaba rugni az amerikai, es kissebb reszben a brit egyetemek mellett. Penzugyileg meg plane nem - a ket toronymagasan legnevesebb, legerosebb es leggazdagabb europai egyetem is brit...
2012. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!