Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi beleszólása van a...

Mennyi beleszólása van a vizsgaelnöknek érettségin a dolgokba?

Figyelt kérdés

Tehát ha irodalom és történelem szakos, akkor ezekből a tantárgyakból kérdezhet? Olyat is, ami nem a kihúzott tételhez kapcsolódik? És a pontozásba van beleszólása? Állítólag a mi vizsgaelnökünk egy kiállhatatlan nőszemély, és nagyon félek. Mindjárt itt az érettségi, ha csak a tételek lesznek, és az én tanáraim vizsgáztatnak, akkor talán nem lesz gond. De ha ő is beleszól, és olyat kérdez, amit nem tudok?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jún. 17. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a pontot nem ő adja, csak javaslatot tehet, de a végső döntést a te tanáraid hozzák meg, abba nincs beleszólása. hogy kérdezhet-e azt nem tudom, de igazából ő azért van ott, hogy az érettségi szabályosságát felügyelje, nem szakmai felülbírálás a dolga. úgyhogy emiatt ne aggódj. ha szemétséget kérdezne, a atanárod majd a segítségedre lesz, hidd el. a tanárok sem szereti, ha beleszól. van 1-2 gonosz, de tanáraink mondták hogy nem hagyják ők sem magukat, megvédik a diákjaikat. szóval nyugi
2009. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor mi feleltünk és az elnök felé néztem, néha a kezére rakta a fejét, és csukva volt a szeme, mintha pihenne :)

Ennyi :D Néha belehallgatott, de alapvetően meg se mukkant.

2009. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nyugalom, én tavaly érettségiztem, de a vizsgaelnök az asztalon a tízen valahanyadik érettségiző után már folyamatosan könyökölt az asztalon, turizmusból konferenciaturizmust húztam, meg angolul szövegeltem a nyelvi érettségin, csak ült, és nézett maga elé XD
2009. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!