Miből van diplomád?

Figyelt kérdés

Azzal dolgozol-e és szerinted jól megfizetnek a munkádért?


(Kíméljetek a "6 elemivel 4.254.242.364 eurot keresek" szövegekkel. :D)



2012. ápr. 10. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Még elég friss a diplomám, könnyűipari mérnök végzettségem van, egy nagy nyomdában dolgozok, 150 nettó körül kapok, 2 műszakban, számítógépes munka, de elég nagy a felelősség.

Friss diplomásként, 0 gyakorlattal (náluk voltam szakmai gyakorlaton is), szerintem nem rossz ez a fizu, de lesz több is remélem :)

2012. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Érettségivel havi 2 millió forintot keresek.


Üdv. Németh Lászlóné miniszter

2012. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Turizmus - vendéglátás diploma, 2 szakmai középfokú nyelvvizsga (német, angol)

Nincs munkám, nem tudok a diplomámmal elhelyezkedni se itthon, se külföldön. (szobalánynak túlképzett vagyok, recepciósnak nincs elég gyakorlatom, manager meg pláne nem lehetek 4 hónap szállodai gyakorlattal) :(

2012. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én most végzek matek szakon. de nem igazán reménykedek benne, hogy ezzel lesz állásom. valószínűleg egy év próba után jelentkezem mesterképzésre is.
2012. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vecaaa válasza:

Vízellátás-csatornázás szakirányú mérnök vagyok. Sajnos még nincs munkám és úgy néz ki, hogy az elkövetkezendő 1 évben nem is lesz szakmába vágó melóm (létszámstop miatt).

Jelenleg munkanélküli vagyok, de remélhetőleg hamarosan összejön a kiszemelt műszaki ügyintézői pozíció...:)

2012. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!