Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi lapomnak löttek?...

Felvételi lapomnak löttek? Részletek lent

Figyelt kérdés
Ha a felsőoktatási jelentkezési lapon Középiskolai bizonyítvány helyett véletlen Érettségi Bizonyítvány jelöltem meg a csatolt dokumentumokhoz akkor az nagyon nagy baj? Vagy mit lehet ilyenkor tenni??
2009. jún. 18. 11:49
 1/4 anonim válasza:
52%
Nem értek hozzá, de elvileg ez akkor azt jelentené, hogy nem végeztél középiskolát, csak egy gyorstalpaló érettségit adó 11. és 12. osztályt, mert az összes többi évet szakközépiskolában csináltad, szakmáért.
2009. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem a problemat, de ha felhivod az OM-et, ok tudnak segiteni. Ha felhivod oket, akkor biztos, hogy nem lottek a felvetelidnek.
2009. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leírnád pontosan, hogyan csináltad? Online felvételi? Mert akkor írhatsz nekik mailt, hogy hiba történt, és elküldöd mégegyszer. Amúgy nem értem, mit ért az első válaszoló az alatt, hogy "gyorstalpaló". Én is távra járok, az utolsó két osztályt ott végeztem, ez semmivel sem kevesebb, mint nappalin érettésgizni, ugyan olyan gimnáziumi érettségi, és itt is adnak bizonyítványt.

Szóval neked már megvan az érettségi bizonyítványod is? Mert hát mindkettőt el kell küldeni, az érettségit is és a középiskolai bizonyítványt is. Most akkor az van, hogy te elküldted a középiskolai bizidet, de úgy, mint érettségi bizonyítványt? Szerintem ez esetben írsz egy mailt, ahogy javasoltam, hogy rosszul küldted el, és elküldöd újra.

2009. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha küldtek visszaigazoló papírt akkor nincs baj.Elküldöd nekik azt ami hiányzik.

Az e-felvin is meglehet nézni milyen dokumentumok vannak bent és mik hiányoznak. szerintem ennyi miatt nem lőttek a felvételi lapodnak

2009. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!