Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit jelent a HR a felvételi...

Mit jelent a HR a felvételi lapomon? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Egy munkahelyre jelentkeztem és behívtak elbeszélgetésre, meg teszteket írni. A vizsgáztató szerint a legjobb válaszokat adtam a kérdésekre és az első két tesztem hibátlan lett, a harmadikban is csak 1 hibám volt. És visszahívtak egy 4 órás tesztre, de nekem egyel több mappa volt és a többi tesztíró mappáin "Visitors" azaz látogató jelölés volt és a belépő kártyájuk is vendég volt.

De nekem a mappáimon HR volt és a nevem után is írva... meg nem látogató kártyát kaptam... azon is HR megjegyzés volt....

ez most jelent valamit??? A többieknek míért nem ilyen volt??? Mért volt +1 mappám? ha valaki tudja mit jelent a HR írja meg köszi:D


2010. aug. 10. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
human resources
2010. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Emberi erőforrás??? Humán erőforrás... ok köszi!

de míért volt odaírva?:D arra lennék kíváncsi... mert másnak nem volt... csak annyi h Visitor=látogató

2010. aug. 10. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez annyira fontos?:D Lényeg hogy kaptál kártyát..lehet nem volt már "Visitor" kari stb..ám jó sok próbatesztre hívnak, fizetni mikor fog a sok időért?:D
2010. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel nem kell foglalkozni, ne ebből szűrd le az eredményt, mert semmit nem jelent hogy HR es belépőt kaptál:)
2010. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de nelem még plusz egy tesztet (500 kérdés) ki kellett töltenem...

a többiek 2500 kérdésre válaszoltak és 3000 re...

és a másik csajt már hívták h fel van véve... nekem még nem jött hívás... hát rem nekem is összejött... de nem értem míért kellett nekem többet kitöltenem...

már voltam HR vezető egy másik cégnél... ott hamar átvettem az irányítást xD alkalmi munkásak mentem és végül én lettem az igh. és a telepvezető...

de ide nagyon nehéz bekerülni:S ez a 4. teszt volt +műszaki, meg mindent kérdeznek amit eltudtok képezni, pscihológia, matek, logika, és rengeteg beugratós kérdés pl-_ ön szerint heyes e NEM a vlasz és ugyan az a kérdés utána így Ön egyet érte azzal h nem helye? meg stb... de naon durva volt... ha még egy tesztre behívnak rosszúl leszek...

2010. aug. 10. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
HR vezető voltál máshol és nem tudod, mit jelent a HR illetve hogy működik a HR???? ne röhögtess már...
2010. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

azt todom hogy mi a HR csak azt nem, hogy míért volt HR minden anyagomon...

tudom h a HR-es figyeli a munkásokat, különböző módszerek segítségével ösztönöz a munkára, stb stb...

csak nem értem hogy míért volt a felvételim HRes....

2010. aug. 11. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!