Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolások, egyetemisták!...

Főiskolások, egyetemisták! Mennyire változtatok meg mióta egyetemre illetve főiskolára jártok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy sokat változtam.

Szorgalmasabb lettem, lényegesen többet tanulok, mint gimiben.

2012. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Önállóbb lettem mivel elköltöztem otthonról és többet tanulok,de többet is szórakozok...kb. ennyi.Milyen változásra gondolsz?Nagy személyiség átalakulásra?:D
2012. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

öltözködésem sokat változott, mert sokkal nőiesebb, kifinomultabb lett a stílusom. Középiskolában még tornacipőt hordtam, meg nem is sminkeltem magam, mostmár rám se lehet ismerni. Emiatt sokkal magabiztosabb is lettem.

Önállóbb is lettem, mert már magam osztom be a pénzemet,meg az időmet én tudom mi mire elég, mivel mennyit foglalkozzak. Ez is nagy önbizalmat ad.

2012. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal önállóbb lettem, bár még itthon lakom, de azért a középiskola szájbarágós stílusa után nagy változás volt az egyetem "old meg ahogy tudod" hozzáállása.

Kicsit lazább lettem, régebb nem mertem volna lógni, most amire nem muszáj, arra nem megyek be, de ésszel kell csinálni.

Sokkal többet tanulok, a középsuliban 0 tanulással, órai figyeléssel szinte mindenből 5-ös voltam, most van, hogy vért izzadok a kettesért 1-2 tárgyból.

A barátaim szinte megmaradtak, persze páran kikoptak, de velük ezek szerint előtte se voltunk annyira jóban.

2012. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Önállóbb lettem, mert ugye elköltöztem albérletbe, felszabaduló érzés, mikor nem figyelik már, hogy mikor hova mész, mit csinálsz, mert a magad ura vagy. Saját magam figyelek a tanulmányaimra, tehát nincs az, h tanuljál, mert megbuksz, saját magamért csinálom.
2012. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!