Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Napi 10-14 óra tanulás mennyir...

Napi 10-14 óra tanulás mennyire számít soknak? Ti mennyit tanultok mondjuk egy nehéz vizsgára?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok,legalábbis nekem az lenne. Hogy van ennyi időd és energiád rá? És még a 10.óra után is fog az agyad?
2012. ápr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eléggé. Persze nem mindegy, hány napig csinálod.
2012. ápr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát azért 10-14 órát nem szoktam tanulni még vizsgaidőszakban sem, pedig orvosira járok.

Reggel 8-kor felkelek, kávé. Tanulok 10-ig, majd reggeli, addig pihi. Aztán tanulok délig, ebéd, addig is pihi.

Aztán nyomom még max du. 4-5-ig.

Este időben lefekszem, aztán kezdődik elölről.

Vizsga előtti utolsó pár napban fordul elő, hogy max. este 8-ig még tanulgatok bár az már inkább csak olvasgatás, nem effektív tanulás).

2012. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Muszáj, hajtom magam.


Mondjuk az is közrejátszik, hogy vizsga előtt egy héttel, jobb esetben kettővel ülök neki tanulni. Jobb lenne rendszeresen tanulni, de mindig közbejön valami, vagy egyszerűen ellustulom az időt.


Úgy csinálom, hogy fölkelek reggel fél hétkor és ameddig bírja az agyam. Időnként közbeiktatok fél órás szüneteket, olyankor eszek vagy tornázok egy kicsit, az segít, hogy jobban bírjam.

2012. ápr. 13. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nehéz vizsga előtt is kb. ugyan úgy csinálom, mint a 3-as válaszoló, annyiban tér el az én "módszerem", hogy délután 4-7 között nem (mindig)tanulok, általában akkor érnek haza szüleim és olyankor együtt vacsizunk, beszélgetünk, és utána még visszamegyek tanulni, nekem este jobban fog az agyam.
2012. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!