Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok ti szerettek tanulni?...

Kamaszok ti szerettek tanulni? Milyen tanulók vagytok? Ha nem szerettek ak mivel szeditek rá magatokat és milyen módszerrel tanultok? Nehéz nektek a tanulás?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 18:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon utálok tanulni,és szinte soha nem is szoktam. Odafigyelek órán,meg szünetben átnézem..

4.1 az átlagom.

14l (8.osztály)

2012. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem vagyok kamasz, de voltam :D


Tanulni szerettem. Az utáltam, amikor tanítani akartak :D


És jól meg is szívtam emiatt egyetemen... Középsuliban meg általánosban elevickéltem "figyelek órán, néha írok leckét" stílusban, négyes átlag körül. Na, egyetemen lehet ezzel próbálkozni, de az csúfos kudarcot eredményezett :D

2012. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
na és nehéz vagy konnyu a tanulás? kort is légyszi
2012. ápr. 3. 18:56
 4/37 anonim ***** válasza:
86%
en 19 vagyok, mondjuk meg mindig gimiben (nem bukas miatt, 5 eves gimi) most sem tanulok, nem is szeretek, idom sincs, a suliban irom a hazim, es egy tantargy kivetelevel mindenbol 5os vagyok...
2012. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagyok kamasz, de voltam.

-Nem volt olyan, hogy szerettem vagy nem szerettem tanulni. KELLETT tanulni. Ha nem szeretek levegőt venni, az sem oszt, nem szoroz, kell, és kész.

-átlag 4,2, de egy nagyon kemény és jó hírű iskolában

-milyen módszerrel tanultam: több módszerem is volt. A reáltárgyakból korrepetálásra jártam, a humán tárgyakat és a nyelveket bemagoltam. Iskolába menet és hazajövet tanultam a buszon. Eleget aludtam, hogy mindig kipihent legyek.

-amelyik tárgyakból tehetséges voltam, azokból nem nehéz, és fordítva.

2012. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
24%

utálok tanulni. Elég változatos tanuló vagyok. Rajz és kézművesség: 5 tesi: 5 biosz:4 kémia:4 a többi tantárgyban meg minden jegy szerepel de ötösből és négyesből kevesebb xD Tanulni meg sosem szoktam, mert nem tudok. ha meg valahogy leülök (max 2 percre, mert tovább nem bírom) akkor beleolvasok az anyagba és kész xD

12/L 6. osztály

2012. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Néha szeretek tanulni, pl. nyár vége felé mindig megjön hozzá a kedvem, szeptemberben lelkesen elkezdem, aztán 2.-3. hétre már elegem lesz az egész évre. :D Vagy néha ha kipihent vagyok, egész kedvem támad hozzá, meg néhány tárgyat amit szeretek néha szívesen tanulok, de inkább utána kezd tetszeni, miután megtanultam, közben utálom. :D

Viszont elég lelkiismeretes vagyok, és egy kicsit maximalista is, nem tudok úgy elmenni egy dogára, hogy egyáltalán semmit se készülök (kivéve amire nem kell tanulni, mert már tudom, vagy pl. matek amit csak érteni kell), meg közeledik az érettségi, tanulni kell, hogy felvegyenek, mert nincs nagyon kedvem évi 2 milliót fizetni az egyetemért (orvosira készülök).

Szerencsére gyorsan tanulok, így nagyon jó átlagom van, de nem tudom mi lenne velem, ha nem így lenne, mert mindent a legeslegutolsó pillanatra hagyok (készültem már fel TZ-re úgy, hogy aznap reggel felkeltem korábban és akkor tanultam meg - ötös lett amúgy :D), mindig előző este kezdek tanulni, délután max az írásbelire tudom rávenni magam, ha sok van. Szóval most még elvagyok, mert egy este alatt mindent meg tudok tanulni, míg sok osztálytársam hetekkel előtte kezdi, de érettségin meg egyetemen már biztos nem fog ez menni, majd le kell szoknom erről.

17/L

2012. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szeretek de muszáj.

Most elég sz*r szerintem.

Azzal szedem rá magam, hogy kinézek az utcára, látom mennyi csöves van, arra, hogy apám egy héten min. kétszer megy 24 órázni, rápillantok anyukámra aki 44 éves létére most kezdett főiskolára járni. Ilyenkor ha hiszed, ha nem megjön a kedvem tanuláshoz!- Hisz ki akar magának ilyen életet?-Szóval leegyszerűsítve a jövőmre gondolok.

Leülők az asztal elé és magolok.

Igen, valamikor az.

2012. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi lemaradt.

17/L, 10. osztályos

2012. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon jó tanuló vagyok szerencsére megvannak a képességeim hogy tanuljak tehát könnyen tanulok. :) Egy hét múlva vizsgám lesz, emire nagyon nehéz rávenni magam hogy megtanuljam a tételeket. :| De muszáj lesz.:) Szerintem teljes mértékben a jövőd érdekében kell tanulnod. :) Én csak akkor tanulok ha van kedvem egyszerűen nem tudom rávenni magam de aztán ha pl.: du. nem volt kedvem akkor reggel korábban felkelek és így minden jó. :) Nem nehéz a tanulás ha akarok. És olyan módszerreltanulok hogy egyszer elolvasom hangosan majd hangosan felmondom.
2012. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!