Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valami jó puskát,...

Ajánlanátok valami jó puskát, amit nem lehet, vagy csak nagyon nehezen lehet észrevenni?

Figyelt kérdés
Az egyetemen mostmár elég szigorúan veszik a dolgot, néha vizsgáknál 5-6 tanársegéd is bent van és szinte lehetetlen puskázni... :/

2012. ápr. 17. 17:46
 1/6 anonim válasza:
hát én a talpra ragasztott puskát tudom ajánlani. ha lány vagy akkor szoknya alá, harisnyába be és a combodon tudod nézni. nem fogja felemeltetni veled a szoknyád lányl étedre. vagy lábad közé és nyitogatod a combod és a széken lévő puskát nézegeted... vagy tanulsz
2012. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt az utolsót már ajánlották páran de nekem valahogy soha sem jött be, vagy csak ritkánn... :D
2012. ápr. 18. 09:16
 3/6 anonim válasza:
Fogj pár üres papírlapot, és az egyikre írd a puskát. Doga közben csinálj úgy, mintha irkálnál (az egyik üresre), majd tedd felülre a puskát, és csinálj úgy, mintha csak egy kis vázlat lenne, amit csak azért írtál, hogy ne zavarodj össze a sok gondolkodásban vagy valami :DD
2012. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

létezik puskatoll

úgy néz ki, hogy a műanyag testéből egy résen ki lehet húzni egy kb 5 cm × 8 cm-es papírt.


Én szépen tele is írtam, de nem használtam, mert tanultam is. Meg nem is tudtam volna, szóbelire a felkészülés is a tanár orra előtt folyt.


Aztán kiültem, és elkezdtem felelni, miközben zavaromban a kis papírt a kezemben forgatva ki-be húzogattam a tollból.

Gondolom, gondolta a tanár, hogy ez de hülye !!!!

2012. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nézd meg az Éretlenek c. francia filmet
2012. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gyermekkorom kedvenc filmje... :))


Utolsó előtti: xD

2012. okt. 9. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!