Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én felelek az osztályért és...

Én felelek az osztályért és ha rosszak vagyunk fegyelmi tárgyalás lesz? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Volt egy kis incidensem a matektanárommal és volt egy beszélgetés az igazgatónővel, osztályfőnökömmel és a matektanárnőmmel aki egy osztályfőnöki figyelmeztető után igazgatói rovót kért nekem, de az ofőm mondta nekem hogy ő ezt nem fogja hagyni és a beszélgetésen arra jutottak a tanárok hogy nem kapok semmit, de én fogok felelni azért hogy az osztályra ne legyen semmi panaszt, (ne kapjon senki beírást) ellenkező esetben fegyelmi tárgyalásom lesz.(amugy ofőm azt mondta ne is foglalkozzak vele, mert nem lesz semmi baj)

A kérdésem az lenne, hogy ez szabályos-e?

Lécci komoly válaszokat adjatok! Köszi


2010. márc. 30. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te lehetsz a főkolompos. Ha téged megfognak, a többivel is könnyebb dolguk van. Pszichológia. Jól csinálják.
2010. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szabályos. Iskolán belül nem a egy tanulónak kell felelnie az osztályért, hanem egy tanárnak, aki éppen veletek van.
2010. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a "főkolompos", mert van 3 osztálytársam akinek már igazgatói intője vagy figyelmeztetője van és én nem egy ilyen központi személyiség vagyok.
2010. márc. 30. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!