Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt történelem érettségizők!...

Emelt történelem érettségizők! Segítség kellene. Nincs meg négy tételem, és nagyon úgy néz ki, hogy suliban nem is fogok hozzájuk segítséget kapni. Valakinek esetleg nincsenek meg?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne a 4-es (Mo. gazdasága a XX. században), a 10-es (Középkori kultúra), a 20-as (Ókori államberendezkedések) és a 21-es (A kereszténység főbb tanításai, az egyház intézményesülése) tételre. Aki tud és szeretne is segíteni, az jelezze.

(Neten szerintem már minden valamirevaló oldalt megnéztem (eretlenek.hu, eretsegizz.com), de ha szerintetek valami felett elsiklottam, akkor azzal is elégedett leszek.)


2012. ápr. 21. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia. nekem meg van mind a 4, ha adsz valami elérhetőséget, elküldöm:)
2012. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem a hidegháború kellene nagyon, ha valaki el tudja küldeni, azt megköszönném.
2012. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A középkori kultúra benne van a

tankönyben

2018. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a tankönyvben
2018. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!