Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani jó kémia...

Tudtok ajánlani jó kémia (tan) könyvet?

Figyelt kérdés

Olyan könyvet keresnék, ami könnyen megértetheti velem a kémiát, és amiből szívesen tanulna egy diák, mivel semmit nem tudok kémiából, a tanárunk pedig a lehető legrosszabb, akit csak el lehet képzelni, én viszont arra gondoltam, hogy orvos szeretnék lenni, amihez ugyebár kell a kémia... Most 9.-es vagyok, de olyan könyvsorozat kéne, amiből a legeslegelejéről tanulhatnám az anyagot.

Külön kémiatanárra is gondoltunk már, de előbb el kéne döntenem, hogy a kémiát maga miatt nem szeretem vagy a tanárunk miatt, ezért keresnék olyan könyvet, amit tanár nélkül is megérthetek és ami jó.

Előre is köszönöm!:)



2012. ápr. 23. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A Villányi tankönyveket ajánlom. Nem olcsó mulatság, de ha komolyan gondolod érdemes befektetni.
2012. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a Villányi könyveket ajánlanám. Van tankönyv, érettségi példatár, számolási feladatgyűjtemény(Ötösöm lesz kémiából) és hozzá megoldáskötet magyarázattal.
2012. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Mozaik Kiadós kémia tankönyvek jönnek be nagyon. Tele van képpel, ami alapján könnyen megérthető és elképzelhető a szövegrészletekben olvasottak. MINDENKINEK CSAK AJÁNLANI TUDOM!!
2012. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!