Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők! Mit csináltok...

Érettségizők! Mit csináltok érettségi után? Mentek továbbtanulni, ha igen hova? Vagy melóztok, estleg külföld?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
én a rendes érettségi után okj-n tanultam tovább. az egyetem is tervbe van, mert olyan szakot választottam, amihez elengedhetetlen, aztán majd kiderül, hogy hogyan legyen tovább, de mindenképp dolgozni szeretnék, csak az a kérdés hogy itthon, vagy külföldön.
2012. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp továbbtanulás. A cél a diplomás szülésznő szak :) Ha felvesznek, elvégzem, és utána majd eldöntöm, hogy itthon vagy külföld. Ha nem vennének fel, akkor Ausztriában vagy Svájcban végezném el ugyanezt a szakot :)
2012. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Diploma, aztán kisdoktori, nagydoktori. Internetről már letöltöttem a beadandó diplomamunkákat.


SP

2012. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly érettségiztem, s mivel későn találtam ki, hogy mit is szeretnék, ezért ebbe az 1 évbe elmentem egy OKJ-re. Most felvételizek orvosira :)
2012. ápr. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 25. 10:36
 6/7 anonim válasza:

én most 3.kos vagyok most kezdem majd a joksit aztán jövőre éretségi utánna pedig apám cégének fogok dolgozni fuvarózóként.


sajnos nem megy a tanulás ezért inkább dolgozok!

2012. ápr. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyáron munka aztán egyetem. :)
2012. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!