Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 5 hét alatt fel lehet készülni...

5 hét alatt fel lehet készülni a szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés

Történelem, Magyar, Informatika és Angolból érettségizek

Történelemből 20ból tudom majdnem az összeset, magyarból 40ből tudok kb. 6-ot infóból 20 és angolból 27 tétel van és 4-5 hét alatt fel lehet készülni a szóbeli érettségire?Ha igen naponta hány órát kell tanulnom hozzá?



2012. ápr. 27. 09:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én, mint nehezen tanuló írom, aki, ha egyszer átolvas valamit az annyi neki, mintha életében nem is hallott volna róla.

Töriből kellett kidolgozni, de csak átnézni kellett, tudni nem igazán. Nyelvtanból számon lett kérve a tételek fele, azokat úgy ahogy tudom.

Szóval a töri majdnem nulláról, a nyelvtan 50%-ról, az irodalom nulláról, a biosz nulláról (lenne, de igazából a bioszt keményen tanultam, így ha nincsenek is kidolgozva a tételek, azért tudok valamit) és az angolt emelt "közepes" szintről...

Minden napra egy-egy tételt ütemzek, mert különben kifutok az időből. Persze ez az ütemterv úgyse fog összejönni...

2012. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!