Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sírok, bőgök! Nem birom már!...

Sírok, bőgök! Nem birom már! Holanp szóbelizek de nem tudok semmit! Nembirja felfogni az agyam! Nagyon félek! Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd a francba az egészet, most már úgyis halálosan tökmindegy. Nyugodj meg, ez csak egy nyomorult vizsga. Tereld el a figyelmed, pihenj, nézz tévét, aludd ki magad! Holnap tiszta fejjel majd megpróbálod, ami tőled telik.
2009. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Húgom higyj, és bízva bízzál! Mikor a kezedben lesz a tétel, az Úr megvilágosítja elmédet, és egyszerre minden kitisztul!



Vagy nem, de akkor még mindig ott a pótvizsga!

:)

2009. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem is pont így gondolta,bátyám is pont így gondolta,mindkettejüknek F*SZA lett az érettségi,no para drága!: ))Aludj egy nagyot,és ne izgulj!( :
2009. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Én is ugyanezt csináltam szóbelim előtt. Itthon bőgtem, hogy nem tudok semmit, hiába tanultam. És irodalmam, németem, angolom 100%-os lett, töriben 1 pontot vontak le. Először is, amikor ott lesz a tétel, akkor eszedbe fog jutni, aminek eszedbe kell. Most nem hiszed el, de akkor egyszerűen előjönnek az emlékek. Másodszor ez csak egy érettségi, akárhogyan is nézzük. Itt nem akarnak senkit sem megbuktatni, mert az a tanár szégyene. Sőt annak örülnek legjobban, hogyha szép feleteket hallanak. Nálunk megmondta a vizsgaelnök is, hogy nem arra kíváncsiak mit nem tudunk, hanem, hogy mit tudunk. Felesleges parázni. Most nem hiszed el, de majd ott rájössz. Nem öltek még meg senkit ott bent. Menj szépen aludj egyet, holnap meg túl leszel rajta, és majd azt fogod mondani utána, hogy ezért izgultam? És a fejed majd a falba vered. Szóval nyugalom!
2009. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

én is holnap megyek, én is izgulok.

csak a Jókaitól ments meg Uram engem:D

2009. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak én lennék! Szóbeli előtti nap 10 percenként kapott el a sírógörcs, úgy éreztem, semmit sem tudok, és minden, amit tudtam összekavarodott. Az utolsó pár napban nyugtatón és kávén éltem (NEM, ez nem jó megoldás, én is jól tudom, senki ne csinálja ezt, mert baromság!). A legjobb, amit tehettem az volt, hogy leültem beszélgetni édesanyámmal, nem az érettségiről, hanem úgy mindenféléről. Azután kicsit megnyugodtam, és nekiálltam átnézni a már egyszer megtanult tételeket. Lefekvéskor végiggondoltam, hogy mi az, amit szeretnék húzni. Végül a magyarom és a törim is 100%os lett, persze ehhez az is kellett hogy jó tételt húzzak ki.

Szóval kitartás, és sok sikert holnapra! Menni fog. Gondolj arra hogy utána már csak nevetni fogsz rajta, h milyen buta is voltál, hogy ennyire paráztál!

2009. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ma vizsgáztam..bukó lett...tegnap már tudtam, h nem tudok semmit és nem stresszeltem magam az utolsó pillanatokban.

De ha érettségizel az más, mert az több év tananyaga és biztos h sok olyan dolog van amit az órákon megjegyeztél és most nem is gondolod h tudod :D Én azért buktam mert csak egy féléves tárgyról van szó, semmi alap nem volt az agyamban előtte, nem volt mihez kötni és ráadásul filozófia :S

2009. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A matek tanárom azt mondta, hogy szorult helyzetben majd csak csodálkozok, hogy mi minden eszembe fog jutni és igaza volt. Eddig egyedül olyan helyzetből nem tudtam kidumálni magam, mikor nem is láttam soha az adott tételt és nem is volt minek eszembe jutni. Nyugi, csak lazán.
2009. jún. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

ezért utálom a magyar oktatást, mert normális tinédzserekből otthon bőgő idegbeteg felnőtteket csinál. ennyi.



mellesleg én közel 10 éve értem, és ha én át tudtam menni, akkor te is át fogsz tudni.

ne felejtsd el, hogy a fellépés, a viselkedés is nagyon sokat számít. a tanárok is csak annak tudnak segíteni, aki nem hagyja el magát.

2009. jún. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Ha TÉNYLEG nem tudsz semmit, készülj fel egy 3-mas osztályzatra...
2009. jún. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!