Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ellenörzőmből kitéptem egy...

Az ellenörzőmből kitéptem egy lapot egy szaktanári figyelmeztetés miatt. Mitcsináljak h a tanárok meg anyámse vegye észre? :S

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 21:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért kaptál szaktanárit?
2010. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
látszik egyáltalán hogy kitépted?
2010. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a tanárnak se fog feltűnni, amikor majd megkérdezi, hogy aláírattad-e?

Ha újat kérsz, feltűnő lesz, hogy pont akkor hagytad el, amikor a beírást kaptad!

A naplóban úgyis benne van, és legkésőbb szülőin kiderül, amikor a szüleid belenéznek a naplóba!


Jobban tennéd, ha viszzaragasztanád a lapot, és beszámolnál otthon az egészről!

2010. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
nyomtass bele egy lapot, szedd szét a kapcsot és illeszt bele szépen :)
2010. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
egyébként visszaragasztom akkoris látsziks szerintem elég bénán téptem ki... meghát biztos észreveszik mert 40.oldal után 43.jön kicsit jó:S eztmár 10napja kaptam decsak most téptem ki mert anyám kérte hogy megnézhesse az ellenörzőm aztmondtam neki hogy eltünt:D
2010. nov. 24. 21:10
 6/26 A kérdező kommentje:
amugy azért kaptam mert nemcsináltam házit már elég sokszor...meghát a tanulmányaim se jók és muterom mindeig aztmondja hogy a házit nem elég megcsinálni..és akkor mostmeg látná hogymég aztse csinálommeg...lenne balhé rendesen:S
2010. nov. 24. 21:13
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
Meg is érdemelnéd a balhét. Jobban teszed, ha oda állsz anyukád elé és töredelmesen bevallod neki mit tettél!
2010. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondolom ha a vártnál rosszabb jegyekkel viszed haza a félévit, ígyis-úgyis gyanút fog, szülőin amúgy is elbeszélget a tanárnő vele, hogy ugye a gyerek aláíratta, mert ő nem látta, és mivan...

Jó hülye vagy és meggondolatlan. :D Ha hibáztál, inkább valdd be, aztán jöhet a mea culpa, mea culpa, kicsit ráhajtasz, mert a te érdeked és csak a rossz szorgalom meg magaviselet jegy fog emlékeztetni.

Szóval legjobb, ha elmondod, hogy megijedtél, idegbeteg lettél és kitépted... erős indulat általában enyhítő körülmény szokott lenni a bíróságon is :D

2010. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
69%
Vegyél egy másik ellenőrzőt vagy vetesd meg más nevében hogy ne írják be újra! :)
2010. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Menj oda anyud elé, ne szokasd rá magadat a hazugságokra. Légy egyenes, tanúld meg a hibáidat bevallani, és kijavítani. Hajrá!Van még időd félévig, tessék tanúlni!
2010. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!