Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kezdtetek el tanulni az...

Mikor kezdtetek el tanulni az érettségire?

Figyelt kérdés
Csak olyan válaszoljon, aki idén érettségizik!!!

2012. ápr. 30. 11:26
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Most!
2012. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én ugyan 5 éve érettségiztem, de ez nem hiszem, hogy a kérdés megválaszolásában gondot okozna:


Én úgy igazán nem tanultam rá. Az írásbelire egyáltalán nem, a szóbelit húztam-halasztottam, számoltam vissza a napokat addig, aztán az utolsó előtti napon előkapartam a tételeket, már ami megvolt :D Összességében szerintem a tételek 15%-a nem volt meg nekem, de már úgy voltam, hogy lesz ami lesz alapon ennél leljebb nem lehet süllyedni :D


Aztán 4,2-re érettségiztem.

Persze kellett hozá, hogy 4 évig mindig készültem, és jól kell rögtönözni!

Ha xar tételt húzol ki, akkor is természetesen kell viselkedni, mintha életed legjobb tétele lenne. Aztán a forrásokból simán összejön egy 3-as minimum!


Magyarból, töriből és elektróból a létező legfosabb tételeket húztam ki. Aztán mégis itt vagyok... :D

2012. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát remélem hamarosan én is így fogok érezni, mint Te.:)
2012. ápr. 30. 20:41
 4/21 anonim ***** válasza:

Ami fontos nekem, arra a tárgyra tavaly év elején. Ebből kettőből már megvan az érettségi, további kettőből jövő héten, azt követő héten lesz meg.

Ami nem fontos és nem szeretem, abból kb. áprilisban, és félek....

2012. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Én ma kezdtem el tanulni.
2012. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
És te évközbe milyen tanuló voltál?
2012. máj. 4. 17:52
 7/21 anonim válasza:
Őszintén elég lusta. Mindig az utolsó pillanatra hagytam a tanulást. :D Ha csak az óra előtti szünetben néztem át valamit akkor egy 3-ast, 4-est össze lehetett hozni. Én úgy csinálom hogy majd Vasárnap átnézem az irodalmat, hétfőn délután a matekot és így tovább. Mindig a következő napra tanulok majd. Mondjuk most épp a novella elemzés szempontjait tanulgatom. Azért már kezdek izgulni. :D
2012. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Dettó, mintha magamat olvastam volna:D:D:D
2012. máj. 5. 22:36
 9/21 anonim válasza:
Hát sok sikert sorstárs! :D
2012. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Neked is, majd mesélj mi volt!:)
2012. máj. 6. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!