Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezek közül melyiket választaná...

Ezek közül melyiket választanád? Orvos, dietetikus, újságíró, jogász, jogi asszisztens, rendőr, költő?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 22:33
 1/7 A kérdező kommentje:
És légyszi indokkal amelyiket semmiképpen azt meg miért nem?
2012. máj. 2. 22:39
 2/7 anonim ***** válasza:
dietetikust ne nem lesz melod.
2012. máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

orvos, mert én mindig az akartam/akarok lenni! :)

amit nem választanék... dietetikusra szavazok énis.

2012. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én dietetikus vagyok.. ha újra kéne most is ezt választanám... bár pálya elhagyó vagyok..... szeretem ennek ellenére.
2012. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Orvos. Azért, mert ez érdekel (egyébként orvosira járok, szóval elvileg az is leszek).

Dietetikus még elmegy, mert annak van köze az eü-höz.

Újságírásban van fantázia, de nem tudok jól írni:)

Jogász nem lennék, túl száraz, nem látok benne semmi érdekeset,

Jogi asszisztens még annyira se lennék, bár azt se tudom mit csinál.

Rendőr se igazán lennék, nem érdekel a dolog.

Költő sem lennék, mert nem tudok írni:D

2012. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
attól mert őket az orvosi szak érdekli, nem biztos hogy az neked való szak, ha téged meg nem annyira, főleg hogy egy orvos sok esetben elhivatott és nem gondolkozik közbe azon hogy lehet jogász lesz. pl. én személy szerint ezek közül pont az orvost nem választanám, mert valahogy engem az nem érdekelne, és nem olyanok a beállitottságaim, tehát ez tőled függ,nem a hozzászólóktól:D
2012. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én újságíró lennék, költő csak akkor ha lenne hozzá tehetségem és lenne kereset a verseimre.
2012. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!