Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha kötelező a...

Mit csináljak ha kötelező a szoknya?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy ballagásra kiadták, hogy lányoknak kötelező a szoknya. Lassan 16 leszek, de még mindig nem volt rajtam. Nem azért mert szégyenlős vagyok, egyszerűen mert mindig kiröhögtek benne. Elhatároztam, hogy semmi kép sem veszek fel többet. De most mégis, mit csináljak? Pár nap és ballagás. Egy alkalomra nem akarok venni a másik meg hogy nem is venném fel. Valaki segítsen, mit tudnék most csinálni? :(

2012. máj. 3. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
jaj, annyira unom már a nyafogást, hogy valaki pár órát nem bír ki szoknyában...
2012. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is utálom a szoknyákat, nincs is egy se, nem az én stílusom, de azért kb. 2 órát kibírtam benne, mert azt szavazta meg az osztály.. vacsira/ebédre át tudod cserélni
2012. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak fel tudod venni arra a kevés időre.
2012. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó. Nem lenne baj. De van pár osztálytársam akik nagyon szeretnek szekálni és előre kijelentették, hogy majd engem fognak kamerázni és rajtam fognak röhögni. Semmi kedvem már elmenni..
2012. máj. 4. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
nagyobb bajod ne legyen az életben..
2012. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem, hagyjuk. Azt hittem kapok normális választ is .
2012. máj. 6. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!