Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki . valami jó ötletet...

Valaki . valami jó ötletet bolondballagásra az egész osztálynak?

Figyelt kérdés
Valami összefüggő jelmezt szeretnénk. Szerintünk az óvodás,pizsomás,macis beöltözések unalmasak már. Valami újat szeretnénk.Ha van valami ötletetek,akkor azt nagyon megköszönnénk.
2012. máj. 4. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt egyszer kocsiból láttam és marha viccesnek találtam.Ugyan csak két szereplős,de lehet kivitelezni többen is.Egy fehér csadorba öltözött arab terroristasrác futott a gimi előtt,mögötte meg határőrcuccban,puskával a másik:D Akkor nagyon vicces volt.

Öltözzetek tanároknak vagy médiaszereplőnek,politikusnak,lehet olyat is,hogy mindannyian maszkot húztok és betörést rendeztek minden osztályba kill bill zenére.

Vagy szellemnek,apácának öltöztök,szereztek héliumoslufit és héliumhangon énekeltek.

2012. máj. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi tudsz linkelni ijen zenéket ?
2012. máj. 7. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!