Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kell a tárgyalás tagolni?

Hogy kell a tárgyalás tagolni?

Figyelt kérdés
holnap érettségizek.rengeteg oldalon megnéztem,hogy a csudába is kell írni egy műelemzést,és írták hogy a bevezetést tételmondattal kell kezdeni ami magába foglalja a tárgyalt téma egészét(ezt elmagyarázná valaki?) a másik az,hogy ugyebár a bekezdés,tárgyalás,befejezés mindig egy ujnyi helyet ki kell hagyni,hogy ezzel látszólagosan ellegyenek különítve..,de a tárgyalást akkor most úgy tagoljuk hogy ott is mindig egy ujnyi helyet kihagyok vagy mi?? vagy honnan tudjam mikor tagoljak benne?? valaki könyörgöm magyarul írja meg nekem ezt mert már összezavarodtam ezekben ..:(

2012. máj. 6. 11:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!