Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem az ötösre az...

Van esélyem az ötösre az Abigélből?

Figyelt kérdés

Holnap írunk az Abigélből, de nekem még van hátra 9 "fejezetcím", amit innen szeretnék valamilyen szinten bepótolni: [link]

Mennyire fele ez meg az elvárásoknak?



2012. máj. 6. 19:00
 1/6 A kérdező kommentje:
*felel
2012. máj. 6. 19:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Legkedvencebb regényem, rengetegszer olvastam már, s a filmet is láttam vagy milliószor. Ha van bármi kérdésed szívesen válaszolok. Ez az olvasónapló korrektnek tűnik (nem mondom hogy jónak, mert ugyan mi lehetne jobb a könyvnél :)), de nem olvastam végig. Viszont feltételezem nem fognak hülyeségeket leírni, az olvasónaplóknak lehet hinni.
2012. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Nekem is tetszik, csak a hülye fejemmel erre a napra még 140 oldal lenne holnapig. :/

Igazából engem az érdekelne, hogy mi történt Vitay tábornokkal?

2012. máj. 6. 20:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Elesett a háborúban ugye?
2012. máj. 6. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vitay tábornokot a németek letartóztatták márciusban. Gina november óta nem hallott róla semmit, csak miután Kuncz megjelenik (szintén márciusban), s Abigél elmondja neki, hogy Feri kém, és apját már el is vitték. Egyébként az egyik fejezet első bekezdésében le van írva, hogy ki mindenki hal meg, pl Kalmárt kiküldik a frontra s -azt hiszem a Kárpátokban - elesik, Aradi egy bombázásban hal meg, Erzsébet testvér meg benn ég, mikor az egyik szárny kigyullad és a könyvtárból a könyveket akarja menteni. De ezek mellékes dolgok.
2012. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. máj. 7. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!