Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy engedhetik ki a diákot...

Hogy engedhetik ki a diákot érettségi alatt a WC-re, ha minden áron meg akarják akadályozni a puskázást?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Mivel alapvető szükséglet, nem mondhatják azt hogy 4 órán keresztül nem mehetsz wc-re neked meg szorongva kell megírnod az érettségit. Nem tudnak mit tenni..
2012. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk beszedték a telókat, persze aki nagyon akar úgy is puskázik (pl hoz két telót).
2012. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%

elvileg csak azokat lehetne kiengedni, akiknek papírja erről. vesebeteg, vizelettartási gondok stb.

a többieknek meg elvileg van annyi ezsük, hogy óra előtt, vagy érettségi előtt elmennek wc-re...

de hát gyakorlatban... nem így működik sajnos.

2012. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Hát azért ha magamból indulok ki, én az alatt a négy óra alatt vagy hat liter vizet megiszok. Meg nem is mindig elég az, ha előtte elmegy az ember.
2012. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
kiengedik az embereket pisilni nem tilthatják meg. a vizsga előtt kitakarítják a vécéket és átnéznek mindent.
2012. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
másrészt az emberek stresszhelyzetben alapból sokat pisilnek
2012. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk a wc-nél a takarítónénik ügyeltek. persze nem jöttek be,csak oda ahol a kézmosók vannak,de onnan már úgyis hallották volna ha telefonálunk, vagy jegyzeteteket lapozgatunk,és állítólag mindenki után megnézték, hogy nem hagytak e bent valamit.
2012. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Elveszik a telefonokat.

2. Kitakarítják a wc-t.

3. Egyszerre csak egy ember lehet a wc-n.

4. Az embernek azért négy óra alatt 1x legalább kell h.gyoznia ha egészséges.

2012. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az elveszik a telefonra nekem mindig egy válaszom volt: nem hoztam el. Persze mindig ott lapult a táskámban kikapcsolva, azért nem adtam oda, mert 1. szerintem ez nem jogos 2. egyszer már jártam úgy, hogy elvettek tőlem vmit, aztán elfelejtettem visszakérni. Hát a telefonommal nem szeretnék így járni. De érettségi közben nem is jutott eszembe a puskázás egyébként.


A WC-re meg egyszerre csak 1 ember mehet ki, kinn áll felügyelő tanár és ő nézi, hogy melyik teremből ki jött ki. Nyilván a WC-ig nem kísér el, de onnan sem lehet sokféleképpen puskázni. Esetleg ha nálad van a telefon és van rajta net (mondjuk az enyémen pl nincsen), vagy előzetesen vhova elrejtettél puskát. De tudtommal vizsga előtt át szokták nézni a mosdókat, ők sem hülyék.

2012. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor, ha nekem két telefonom van?
2012. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!