Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségiznél egyedül?

Érettségiznél egyedül?

Figyelt kérdés

Egy diák, egyedi kérésre külön tanteremben írja a magyar érettségit.


[link]


2012. máj. 7. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Lehet tudni az okát? Ennyire zavarja mások püszmögése, vagy mi? Én valahogy idegesebb lennék, ha tudnám, hogy csak engem figyel a tanár végig
2012. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hehe, ez a tanár mindent csinál, csak nem figyel. Látjátok, hogy éppen olvas valamit?
2012. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak nem a Kovács Kornél ? :))))
2012. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ráadásul az osztályterem közepén írja. Brrr, én biztos nem bírtam volna ki.
2012. máj. 7. 21:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én pont ma gondoltam rá, mert az iskolám olyan laza, hogy lehet egymásnak súgni. nekem, mivel áttanultam az évet mint egy barom, ez nem jön be. ezért igen, szívesen ülnék egyedül.
2012. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem tök mindegy lenne. Én egy másodpercet nem izgultam az érettségi miatt, de ezt tapasztaltam az évfolyamtársaim közt is. Ha egyedül írnám sem izgulnék jobban, tőlem figyelhetne is a tanár, úgysem puskázok, még annyira sem méltatom az érettségit. :D
2012. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Simán írnám egyedül. Ha nem akarsz csalni, mert miért akarnál, sokkal nyugisabb egyedül dolgozni.
2012. máj. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, engem idegesítene, hogy egyedül vagyok ott egy tanárral.
2012. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egyedül írtam. Annyi az oka, hogy gyengénlátó vagyok, és többletidő járt nekem ezért, mert lassabban olvasok, és csak a többieket zavartam volna, ha nekem minden tovább tart. Nem biztos ám, hogy aki egyedül írja, az antiszociális, vagy zavarja más püszmögése, kedves első...
2012. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is hasonlóképpen, mint az utolsó válaszoló. :D Viszont én csak a németet és az angolt írtam külön, mivel ott csúszot az egész amiatt, mert több időm volt az olvasásértésre, és a nyelvtanra is, úgyhogy én később magnóztam, mint a többiek. A matekot, a magyart a többiekkel együtt írtam. Én jobban örültem, amikor együtt voltunk, főleg, h amikor a németet írtam, akkor az egyik tanár odajöt dumálni a felügyelőtanárral, és ok, h csak az ajtóban voltak, és suttogtak, de kb. mindent hallottam... Na ilyen tuti nincs, ha mindenki ott van...
2012. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!