Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mégis miért ilyen igazságtalan...

Mégis miért ilyen igazságtalan az élet? A tanárokról alkotott véleményem, ha valaki egyetért kérem biztosítson arról hogy nem vagyok egyedül!

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ma már mindenki elmehet tanárnak?

Miért megy el egy elmebeteg, aki üvöltözik a gyerekekkel tanárnak?

Miért megy el olyan valaki matek tanárnak, aki mindig is 3-as volt matekból és még nekem sem bírja elmagyarázni az anyagot?

Miért nem tudom tisztelni a tanárokat?

Miért panaszkodik nekem minden szerdán a tanár hogy: "nekem ma 6 órám volt. Olyan fáraaadt vagyoook."

Ba*dmeg, nekem minden nap legalább 7 órám van, és mégsem panaszkodok!?

Miért van az, hogy nekem panaszkodik órán a tanár hogy miért ilyen kevés a fizetése? Ha nem akarsz keveset keresni, akkor ne menj tanárnak! Ilyen egyszerű. Engem viszont nem érdekel a te fizetésed.

Miért megy el egy olyan ember tanárnak, aki csak megríktja a gyerekeket. Kihív felelni és látszódik rajta az arrogancia. Direkt olyat kérdez, amit nem tudsz és élvezi. EZ. NEM. NORMÁLIS.

MINEK MEGY EL AZ ILYEN TANÁRNAK?????????

A válasz egyszerű, de olyan fájdalmas. Ha hülye vagy még mindig van egy lehetőséged: menj tanárnak.

Tudom, hogy az élet igazságtalan, de ezt mégis olyan fájónak érzem! Miért kell nekem egy olyan helyre bemennem "tanulni" ahol ilyen idióták "tanítanak"? Miért? Miért? Miért?

És mégis az a legrosszabb, amikor ha már nincs kihez fordulnod és megpróbálod utolsó esélynek az osztályfőnököd és ő elküld téged egy ilyennel: "Most nem érek rá." Bakker most döglött meg a fél családom, de még te sem tudsz velem beszélni egy fél percet?

A szüleim agyondolgozták magukat az utóbbi 30 évben. Reggeltől, késő délutánig bent dolgoztak azért, hogy legyen mit ennem. Akkor nekem mégis miért kell egy olyan embertől végighallgatnom a neveltetésem szidalmazását, aki egész nyáron otthon lehet a gyerekével/férjével???


ÚGY UTÁLOM AZ ILYENEKET!MI A JÓ BÜDÖS FRANCÉRT MENTÉL TANÁRNAK HA ILYEN VAGY? Remélem egyszer az orrod alá olvashatom az összes hibádat... <-- Az oktatási rendszernek


2012. márc. 26. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt lehagytad: tisztelet a kivételnek. Mert igenis vannak olyan tanárok, akik kivételnek számítanak(nagyon kevesen, ez igaz).
2012. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legalább jobban érzed magad eme gyűlölködés után?


De amúgy anyázz csak, ha megkönnyebbülsz. Jót még nem tett senkinek, hogy benn maradt. Szóval csak nyugodtan, vettük. Csak ne másra, ha lehet. Utáld inkább a kék eget, őt nem érdekli :)


Ja, engem is szidhatsz, ismerem az érzést.

2012. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, sokkal jobban érzem magam és igen vannak tanárok akiket nagyon szeretek és akik nagyon jó tanárok! :)

De sajnos többségben van az akik kissé... hát...problémásak!

2012. márc. 26. 17:34
 4/7 A kérdező kommentje:
??
2012. márc. 26. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyrészt egyetértek veled, csak egy dologban nem "aki egész nyáron otthon lehet a gyerekével/férjével??? " anya tanár, és nehogy azt hidd, hogy egész nyáron itthon van. Táborokba megy, ügyel, termet pakol...Viszont még ennek az aprócska kis nyári szünetnek is megvan a hátránya. + nap szabadsága van a nyárin kívül, és azt nem akkor veszi ki, amikor akarja. Mondok egy példát: nagypapám meghalt, anyát nem akarták elengedni a temetésér,e mert nem jelentette be három héttel előre, hogy szabadságot szeretne. Nehogy azt hidd, hogy ennyire egyszerű!
2012. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"+ nap szabadsága van a nyárin kívül, és azt nem akkor veszi ki, amikor akarja."

Szerinted máshol másképp van? lol

2012. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. márc. 26. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!