Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Karinthy Frigyes összehasonlít...

Karinthy Frigyes összehasonlító elemzésnél mekkora terjedelem az ideális?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 12:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

én is elemeztem a címet, leírtam hogy életkép, meg h függő beszédet használ, meg ilyen nyelvtani dolgok.. meg h a két tanulo közül a rossz tanulóval azonosul az elbeszélő és akk leírtam h erre mik utalnak. meg ilyenek.

de nekem olyan érzésem van h 3 oldalon keresztül csak ismételtem amit az előző bekezdésben írtam.. nagyon félek milyen lett, sztem tök hülyeségeket írtam :D

2012. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hat az hagyjan...en kb olyqn kulonbseget irtam, hogy az egyik rossz a masik jo...es a jonal ez miben nyilvanul meg....jo pocsek lett, de legalabb nem tartalmat irtM....:/// kivancsi vqgyok mennyi pontot fog adni ra...:///
2012. máj. 11. 07:00
 13/18 anonim ***** válasza:
én arra próbálok gondolni, hogy úgyis lesznek rengetegen akik tartalmat írtak, és amikor meglátja a tanár, hogy valaki nem úgy csinálta, akkor annyira örülni fog neki, hogy egy pár ponttal többet ad boldogságában :DD
2012. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

jah, csak hogy nem adhat többet annál, mint ami a javítókulcsba benne van...pedig jó lenne!:(

de ha a terjedelem kellően hosszú akkor arra már alapba jár a 14-20 pont...csak mi az ideális hossz, ez érdekelne, mert ha feleslegesen hosszú akkor már csak 8-14 pont, ha túl rövid 0-8 pont.

2012. máj. 11. 16:27
 15/18 anonim ***** válasza:
a javítókulcs az csak egy dolog..úgy értelmezi, ahogy akarja.. tök szubjektív az egész.. úgy osztályozza ahogy akarja.
2012. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hat nagyon nem...
2012. máj. 12. 00:26
 17/18 anonim ***** válasza:
hát nagyon igen.
2012. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
de értsd már meg, hogy a javítókulcs alapján kell...vannak bizonyos pontok aminek meg kell felelnie...pl hiába ír vki 2 oldalt, ha az nem megfelelő..azért is le kell vonni...akkor ha nem jól halad a szempontok alapján, ami le van írva, de neki tetszik...akkor nem mondhatja,hogy ez nagyon jó...
2012. máj. 12. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!