Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó tanácsok kémia középszintű...

Jó tanácsok kémia középszintű kémia érettségire?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is középszintűzök jövő héten :) én most azt csinálom, hogy minden napra beosztottam egy kis leckét, amit annyira nem tudok. Pl ma átnéztem az aminosavakat, fehérjéket, nukleinsavakat, illetve este lesz egy kis számítás, majd egy feladatsor. Most már csak finomítani érdemes a tudáson, de mindenképpen tanulj, mert sokat számíthat. Ki tudja, lehet épp a nukleinsavakkal lesz feladat :)
2012. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyeljetek oda, hogy kevés az idő! Ezzel nem ijesztgetni akarlak titetek, csak ha esetleg nem megy valamelyik feladat, akkor nem szabad megállni annál hanem tovább kell lépni és majd később visszatérni. Én ebbe a hibába estem tavaly sajnos:S
2012. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kevés. Ha úgy mész oda érettségire, hogy ott kell kitalálnod, hogy egy feladatnak hogy kezdj neki, az már rég rossz:) Persze 1-2 ilyen belefér, de az összesnél nem. Én ősszel írtam, mindenki ijesztgetett, hogy milyen kevés időm lesz, erre 3/4 órával előbb beadtam. Nyugi:)
2012. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!