Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » érettségizők! Vagy amikor te...

érettségizők! Vagy amikor te érettségiztél, te is tanultál ezekben a napokban is? Neten is tanultál? Vagy ilyenkor már abszolút semmi értelme?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én érettségiztem, még nem volt net.
2012. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vizsga előtt már nem szabad tanulni, felesleges.
2012. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem tanulok, felesleges. Már úgyse tudok újat megtanulni, vagy ha mégis, úgysem az lesz benne.
2012. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és átnézni is hülyeség mostmár?
2012. máj. 8. 19:27
 5/14 A kérdező kommentje:

a tanulás rossz szó arra amire gondolok

tehát átnézni még szoktátok, vagy van értelme?

2012. máj. 8. 19:27
 6/14 A kérdező kommentje:
vagy pl le van ejtve az egész, amit eddig megtanultál, az meg van tanulva, mostmár átnézni is hülyeség, meg fölösleges vele foglalkozni is?
2012. máj. 8. 19:28
 7/14 anonim ***** válasza:
hidd el van értelme :D
2012. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem erőltettem meg magam túlságosan ami a tanulást illeti 4 éve. Tegnap óta mióta elkezdődtek az érettségik, fantasztikusakat alszok délután. Már minek készülni? Amúgy is kiszámíthatatlan, hogy mit kapunk, 12 év anyagát meg egy délután alatt nemlehet átlapozni.
2012. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Átolvasni kell, ha megtanultad elötte nem olyan régen.

Ezért vannak normális iskolában féléves vizsgák.

2012. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ilyenkor már semmit nem láttam értelmét írásbelire tételek tanulni.magyarnál az érvelésnél kellett 1-2 dolog,matek az pfffff :) törinél az esszébe volt az áprilisi törvények ami tétel volt a többi csak forráselemzés + atlasz német is pffff az kemény nyelvtan meg magnógagyogás :).informatika meg az alap volt.....vége lett az írásbelinek,megtudtam h mi hány %os lett,meg h kell e matekból szóbelizni (de hál' Istennek nem kellett meglett a 3as)és utána kezdtem olvasgatni a tételeket olyan szintem h ami megmarad az megmarad,ami nem az nem :D
2012. máj. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!