Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megőrülök a sulitól, annyira...

Megőrülök a sulitól, annyira utálom és elegem van belőle! Van értelme járnom?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, esti tagozaton fogok érettségizni jövőre, viszont alig járok be, heti 4 napot kell menni és délután, déltől estig ott kell poshadjak, nagyon unalmas.

Jófej emberek aligha keveredtek az osztályomba így még jobban unatkozok!

Inkább vagyok a barátommal mert ráadásul minden időt szeretnék vele tölteni, mert most itthon van, és májusban megy vissza dolgozni és ritkán fogunk találkozni!

Még itt van az április május,június eleje, ha itt bejárok minimum 2 tanítási napon, akkor van esély hogy átmegyek évvégén????Szinte jegyem sincs, sőt buta is vagyok aligha értem miről beszél a tanár pl matekórán.

Van értelme járnom?? Inkább járnék egy tanfolyamra, de sajnos anyukám nem engedi.


2012. márc. 29. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
heti 4 napon kell bemenni estin?milyen suli?
2012. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
debrecei Tessedik Sámuel
2012. márc. 29. 10:33
 3/9 anonim ***** válasza:

basszus.egyébként nekem is ez a problémám hogy nem jártam be de még messze az év vége addig össze lehet hozni valamit.

nekem heti kétszer kell bemennem és nincsenek jegyek év végén vizsga aztán az lesz a jegyünk:D


a tied majdnem olyan mint a nappali..

2012. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sok tanfolyamhoz kell az érettségi..csináld meg valahogy:)
2012. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Végül is 19 éves felnőtt nő vagy.Ha nem akarsz,akkor nem jársz suliba..

Nem kell leérettségizned,sőt a szakmai suli is unalmas,pocsék lesz,mert oda minden nap kell menned,van amikor gyakorlatra is menni kell.Akkor még kevesebbet fogsz a pároddal találkozni.

Nem muszáj menni.

De a jövőd kábé ilyen lesz ebben az esetben.

Ha szerencséd lesz,akkor egy gyárba felvesznek szalagmunkára.Ami rohadt unalmas,10-14 órákat fogsz dolgozni,és hó végén boldog leszel,mert kézhez fogsz kapni 70-80 ezer forintot.A párod idővel rájön,hogy te egy csóró maradsz,melletted építeni nem nagyon fog,így el fog hagyni.(ha nincs szerencséd akkor 1-2 gyerekkel hagy el) Te meg majd 30 évesen ide jössz újra(ha lesz még akkor gyakori kérdések oldal) és sírni fogsz,hogy elcseszted az életed,mert lusta voltál 19 évesen tanulni,így most takarítasz vagy egy gyárban robotolsz..Szép jövő..Sok sikert hozzá.

üdv

2012. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy az utolsó kőkemény szavakkal felakar világosítani még ha kicsit durván is hangzik igazad van és tudom hogy így van!!!

Jövőhéttől bele is fogok húzni minimum heti 2 napot bemegyek.Csak annyira rossz, jobban szerettem délelőtt suliba járni! :)de tényleg így lesz...

2012. márc. 29. 11:29
 7/9 anonim ***** válasza:
mért nem jársz délelőtt?
2012. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
milyen esti tagozat az ahol heti 4 napot kell suliba lenni? én is estin csináltam és csak 2 napot kellett bemenni. azokból is jó, ha egyre bementem. végül az érettségimen lett négy 4es, meg egy 3as. :-)
2012. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:57 vagyok.

Kemény szavakat akartam,de nem durvát,és nem sértést.

Amit leírtam az a jövőd ha nem jársz iskolába.A lányom lehetnél.(a fiam veled egyidős) Ha a lányom lennél,nem fenyegetőznék,nem vernélek meg,hogy lógsz,de 1 hétre simán elvinnélek egy gyárba dolgozni(van ismerős,megtenné,hogy a kérésemre betenne),hogy saját magad megtapasztald milyen élet az.Én tudom.Dolgoztam gyárban.Majd újabb 1 hétre elvinnélek egy helyre,hogy takaríts,napi 8 órán keresztül.

Nem kéne sok idő,hogy magadtól is rájöjj,ez a jövő nem az álmaid jövője lesz.Ha gyereket szeretnél idővel,akkor meg kell tapasztalnod azt is,hogy miképpen mondj mindig nemet a gyerekeidnek ha szeretnének,vágynak valamire..

Ugye nem ilyen életet akarsz élni???

Feltételezem,hogy nem.Akkor lebegjen mindig szemed előtt ez,és emeld fel a pici fenekedet.Menj suliba.TANULJ! A párod ha szeret,akkor örülni fog annak ha 1 héten egyszer vagy kétszer találkoztok.Idővel ez is megoldódna.Neked csak tanulni kéne..Higgy nekem.Én 34 évesen 2 műszakban,gyerek,család mellett mentem el esti gimnáziumba,hogy érettségim legyen.Majdnem kitűnő lettem..Ha nekem sikerült,bárkinek sikerülhet..

2012. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!