Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 12. -be fogunk valami érdekese...

12. -be fogunk valami érdekeset tanulni matekból?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert ha nem akkor leraknám az előrehozott érettségit ősszel. Mi a tananyag 12.évfolyamon? Nagyon fontos ?
2012. máj. 8. 21:38
 1/6 anonim válasza:
100%

Mi novemberben fejeztük be az anyagot. Utána csak ismételtünk, illetve érettségi feladatokat csináltunk.

Kitűnő voltam matekból, de mégse érettségiztem előrehozottan, neked sem ajánlom, mert azért nagyon sokat tudsz az ismétlésből tanulni. És gondolom azért nem a kettes matekra hajtasz,tehát sose árt a gyakorlás :)

2012. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sorozatok, statisztika, kombinatorika, geometria
2012. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kicsit elcsesztem járhattam volna matek fakt-ra csak kicsit sok volt, mert jártam angolra törire meg közgázra a matek sok lett volna ha oda járok akkor megtudom csinálni de így akkor marad a jövő tavasz addigra remélhetőleg csak 3 kell
2012. máj. 8. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nyelvtan korrepetálásra járhattál volna ezek helyett, mert olvashatatlan az írásod
2012. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, de egyik válaszoló írta a kombinatorikát, sorozatokat, statisztikát stb. Na, mi a kombinatorikát tavaly és idén is vettük, a sorozatokat is vettük idén, egyedül a statisztikát nem.

Szerintem ez iskolánként változó, meg nagyban függ a tanártól. Ugye van egy tanterv, ehhez képest az egyik osztály az évfolyamban még a koordinátageometria elején tart, pedig tanterv szerint a valószínűségszámítást kellene tanulni.

Szóval szerintem ez nagyon változó.


Nálunk nem ajánlottak a matek és az infó előrehozott érettségit, mert ez az a két tárgy, amire nagyon sokat fogunk gyakorolni jövőre. Kb. fél éven keresztül kifejezetten az érettségire készülünk, gyakorolunk és ez nagyon sokat fog számítani!


Szerintem egy év múlva is elég lesz, végülis nagyon tanulni nem kell rá, inkább gyakorolni. S aki eddig rendszeresen figyelt az órán, gyakorolt otthon, annak nem hiszem, hogy olyan sokat kell jövőre plusszba foglalkozni vele, hogy ez más érettségi tárgy felkészülésének a rovására menjen. :D

17/L

2012. máj. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3. válaszoló olvashatatlan az írásom? Látnád a kézírásomat:)
2012. máj. 9. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!