Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanárok komolyan ennyire...

A tanárok komolyan ennyire mindenlébenkanál módra tudnak viselkedni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy fülest 100%-osan megbízható forrásból, hogy néhány tanárom között téma az én "lelki állapotom", ha ezt a dolgot nevezhetem így... Három tanárról tudok konkrétan, de az egészben az a különös, hogy abból az egyik sohasem jön oda megkérdezni mi bajom, órán kívül alig beszélek vele; és a másik kettő is csak nagyritkán kérdezősködik.

Fogalmuk sincs róla mi bajom, legalábbis nagyon rosszfelé tapogatóznak..

Persze azért örülök, hogy foglalkoznak velem.

Komolyan ennek mi értelme, hogy a tanáriban elcsámcsogják a saját kis következtetéseiket, ahelyett, hogy egyszer félrehívnának beszélgetni, ha ennyire érdekli őket a dolog?



2012. máj. 8. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a törvények elég hülyék és sajnos a tipikus tanár-diák kapcsolaton kívül semmilyen más kapcsolat nem lehet a diák és a tanár között.Sem barátság ,sem szerelem ,sem szexuális sőt még a rokonsági kapcsolatot sem nézik jó szemmel és úgy intézik hogy ne tudja tanítani a rokont.
2012. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ezt mind tudom.. de ez is annak számít, ha félrehív mondjuk az egyik tanár pár percre megkérdezni mégis mi van velem, ahelyett, hogy mindenféle dolgokat belebeszélnének, ami benne sincsen? Ezt már viszont nem tudtam, hogy ezt sem szabad. Na mindegy, úgy látszik eggyel okosabb lettem. Nem tudtam, hogy ez tényleg ennyire szigorúan van véve :/
2012. máj. 8. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan félrehívhatnának megkérdezni, talán csak félnek, hogy beleszólásnak veszed majd. Én azért furcsállom.
2012. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem örülj neki,amíg így csinálnak..

Nálunk,2 osztálytársunknak van szerelmi viszony..vagyis,hogy olyasmi,hosszú lenne elmagyarázni..

A fiúnak szólnak,hogy haggya a lányt,mert van barátja (a fiú nem is akarja elcsábítani,meg a lány is érdekes -.-"), meg neki tényleg bele akarnak szólni az életébe..

Meg,hogy jajj szerelmes ilyenek..

(2 tanár csinálja,egyiküket se kedveli túlságosan az osztály..)

2012. máj. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerinted mi a furcsa a dologban? Mert én sem értem, de kíváncsi lennék a véleményedre...


Hát szerintem sem jó, ha a tanár tényleg nagyon beleakar szólni vmelyik. diák dolgaiba, gondolom az osztálytársad sem épp örül neki. Csak az a baj, hogy az enyém nem ilyen helyzet. A három tanárból talán egyből lehetett volna kinézni, ha valamennyire érdekli, hogy mi van velem, a másik kettőről fogalmam sem volt, hogy különösen izgatja a téma. A dolgot is csak teljesen véletlenül tudtam meg és nagyon meglepődtem, hát még akkor amikor megtudtam az elképzeléseiket a dologról :/ Tehát az sem éppen jó, ha már mindenkivel megpróbálják megbeszélni csak velem nem.

2012. máj. 9. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ill. a középiskolás lányom iskolájában nem az a szokás.Ugyan nem minden lében kanalak, inkább intrikusak és ez nálam rosszabb. Ha egy tanár törődik a gyerek lélektanával nincs abban semmi és nem tudom ezt miért tiltják. Akkor anno a szülői látogatások is etikátlanok vagy törvényellenesek voltak? Miért baj az, ha egy pedagógus tudja ki az, akit alakítani akar?
2012. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!