Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akibe bele vok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akibe bele vok zúgva és elég furán kezdett viselkedni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pl: a padon ültünk a bnőimmel majd odajöttek hozzánk és végig simított szinte a combomon majd mikor arrébb akartam csúszni ő is arrébb csúszott úgy hogy szinte í lábaink és a kezeink totál összeért. Másnap egy paraszt volt. Sétálgattunk a bnőmmel majd hátulról majdnem meglökött. Másnap meg székeket kellett hordanunk és kivette a kezemből őket ( mivel kettőt vettem fel) még aznap du. Csapkodtuk hülyeségből egymás kezét és az osztálytársam rátette a fiú kezét az enyémre mire rám nézett én meg rá és annyira megijedtem h azonnal kikaptam onnan a kezem. És azt mondtam h: - Ne, jaj, fúj. Aznap este volt a gólyabál és elmentünk bnőmmel táncolni. Oldalra pillantottam és azt láttam h az a srác minket bámulva beszélget egy másik lánnyal. Utána csak a szemem sarkából láttam azt h figyel. Majd az egy osztálytársam és néhány haverja elment ahhoz a fiúhoz és elmondták neki h én szeretem mire ő olyanokat mondott h idegesítem. Azután volt egy időszak amikor egyáltalán nem szóltunk egymáshoz most meg olyanok vagyunk mint 6. ban vagy 7. ben szóval beszélünk, hülyéskedünk és vitatkozunk. Szerintetek szeret? és Mit csináljak?

2012. máj. 8. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ebben nem szerelmet látok, csupán beindultak a hormonjai, ha érted mire gondolok!


Légy okos lány!


23/N

2012. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tetszel neki,valószínűleg ezért piszkálgat téged!:)
2012. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!