Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikeresült a töri érettsé...

Hogy sikeresült a töri érettségi? (magyarázat vélemény lent)

Figyelt kérdés

Hoffmann Rózsi nagyon kitett magáért, garantált szivatós anyagot hozatott össze. Esszé terén volt max pontosra írható? Szerintem nem, mert:

Egyetemes töri (rövid): ENSZ , mi alig tanultunk valamit róla forrásnak pedig az 3-4 név kevés volt.

Levantei kereskedelemet volt célszerü választani de még az se az a hú de könnyű csak több segítség van belőle.

Magyar (rövid): bejött, amitől féltem Bethleni konszolidáció :S, itt a IV. Béla intézkedési volt a legkönnyebb.


Hosszú esszéből se voltak lusták kikeresni a legnehezebbeket: Kiegyezés (ezt választottam) , tartalmas és sok fogalmat kell tudni.

Magyarország 3részre szakadása

Emberi jogok, kissebbség stb -.-"""


2012. máj. 9. 11:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

nyugi az emelt még nehezebb volt..

sokkal szopatósabb feladatot állítottak össze nekünk..

2012. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Szegény tesóm is emeltezett, ő is azt mondta, hogy nagyon szopatós volt a teszt része. Az esszékkel állítólag boldogult.
2012. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

dettó mint a tesód..

előző..

2012. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
olvastam mik voltak, sokkal könnyebb témák,mint tavaly nekünk... jó ilyenkor az ember persze, h azt érzi nem sikerült olyan jól, de ez elmúlik... Jah és Hoffmann Rózsát szerintem hagyjuk ki a dologból, mert neki még annyi köze sincs a ti érettségitekhez, mint egy marék döglött molylepkének
2012. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy amit te könnyűnek látsz, az másnak nehéz.

Csak attól függ, ki mit tanult meg jobban.

2012. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
de ha már az emeltezők 99%a azt mondja hogy nehéz volt akkor abban van vmi.. a magyarnál is milyen viták voltak az interneten.. amúgy ez direkt azért van hogy kevesebben jussanak be egyetemre --'
2012. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Utolsó: Neked annyi eszed van, mint amennyi kilátszik, így az írásod alapján.

Attól, hogy nehezebb az érettségi, miért jutna be kevesebb ember?

Nem tűnt fel, hogy az érettségizők pontszáma alakítja a ponthatárt?

Megadnak egy létszámot, amit fel tudnak venni (legyen x), sorba állítják a jelentkezőket, és felveszik az első x embert. Annak az embernek a pontszáma a ponthatár.

Ha mindenkinek olyan cefet szarul sikerül, mert olyan oltári nehéz volt, akkor szimplán alacsonyabb lesz a ponthatár. Attól nem fog kevesebb ember bekerülni.


A minimum pontszám meg 240!!! Annyit még akkor is össze lehet szedni, ha minden érettségi k.a nehéz.

2012. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is nehéz volt, pedig egy csomót tanultam rá. Az esszék se mentek valami jól, sajnos esszéírás sose ment. A csillagokat is lehazudtam az égről, mindent összehordtam, amit csak lehetett...
2012. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
off:Pedig hoffman is tehet róla, külföldön ilyen nehézségü érettségiket ki se nyomtatnak. És még jövőre akarnak 25% majd 50% 2es határt bevezetni... külföldi példára :S Mind1 ha szar lesz a töri, akkor ausztria megyek :DDD
2012. máj. 9. 13:27
 20/26 anonim ***** válasza:

az esszék nem voltak nehezek!! én a levantei kereskedelmet, az ország 3 részre szakadását és a reformkort válaszotottak

a teszt rész...ott voltak szívatósak

2012. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!