Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikeresült a töri érettsé...

Hogy sikeresült a töri érettségi? (magyarázat vélemény lent)

Figyelt kérdés

Hoffmann Rózsi nagyon kitett magáért, garantált szivatós anyagot hozatott össze. Esszé terén volt max pontosra írható? Szerintem nem, mert:

Egyetemes töri (rövid): ENSZ , mi alig tanultunk valamit róla forrásnak pedig az 3-4 név kevés volt.

Levantei kereskedelemet volt célszerü választani de még az se az a hú de könnyű csak több segítség van belőle.

Magyar (rövid): bejött, amitől féltem Bethleni konszolidáció :S, itt a IV. Béla intézkedési volt a legkönnyebb.


Hosszú esszéből se voltak lusták kikeresni a legnehezebbeket: Kiegyezés (ezt választottam) , tartalmas és sok fogalmat kell tudni.

Magyarország 3részre szakadása

Emberi jogok, kissebbség stb -.-"""


2012. máj. 9. 11:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nnnah, felkerült az eduline-ra a nemhivatalos. Az alapján a teszt részében vesztettem jó 9 pontot :( (ebből 2-t azért, mert nem volt egyértelmű a feladatmeghatározást, ezeket talán meg tudom védeni, ha kell)... az esszék egész elfogadhatóan sikerültek, két dologért verem a fejemet a falba. Egyrészt mert kihagytam a Bélából a hadsereg állítási kötelezettséget, ami pedig tök evidens... másrészt meg a kiegyezésből magát a pragmatica sancitót, ami afforásban is ki van emelve. -_-' :DDD Olyan gyökér tudok lenni xD

Ha nem valami takony troll javítja, sztem meglesz az ötös.

2012. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Én meg a Világválságos feladatnál szúrtam ahol képekhez kellett fogalmat írni: bankoshoz először bankzárlatot írtam aztán áthúztam,és a másikat írtam mert a képen nyitva volt a bank :DDD
2012. máj. 9. 13:56
 23/26 anonim ***** válasza:
Ezzel a bankossal én is ugyanígy befürödtem :D gondoltam a két emberke azért áll bent hogy jelezzék hogy ez nem a bankzárlat :D :D
2012. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
az emelt szint szerintem nehéz volt, pedig tanultam rengeteget, az egész követelmény rendszert átnéztem, megtanultam, sokkal jobbnak gondoltam.... abszolút nem voltak olyan témák amik szoktak lenni, mindenhol csak a követelmény rendszer kisbetűs része volt:D:D esszéknél is:D és az volt a fő probléma, hogy sok kétértelmű volt:D
2012. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

hú, most qrva mérges vagyok... kiderült, hogy az új fajta atlaszban volt kronológia, ami az én régimből teljesen hiányzott. Nagyon sok pontot az évszámok hiányán fogok bebukni, és ha meg lett volna az a ge€i évszám-táblázat, vagy 8-10 ponttal többet kapnék az egész lósz@rra :'(

Jó, oké, nincs tétje... de ez rohadt bosszantó!

2012. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Na most jót röhögtem, ilyen nehéz érettségit ki sem nyomtatnk?:D:D:D:D te most tényleg azt hiszed, h ez az érettségi olyan marha nehéz volt?:D OMG te nagyon buta lehetsz... (és most lepontozhatsz, ha ettől jobban csicsikázol)
2012. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!