Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lenne értelme német és angol...

Lenne értelme német és angol nyelvű középszintű érettségit csinálnom, ha műszaki pályán tanulnék tovább?

Figyelt kérdés
Németből már megvan a középfokú nyelvvizsgám, angolból most csinálom az írásbelit (szóbelit majd nyár végén). Sajnos nem vagyok teljesen tisztában a plusz pontok rendszerével. Most előrehozottan csinálom a német érettségit, de azon gondolkozom, hogy ősszel az angolt is meg kellene csinálnom. Lenne ennek értelme? Egyébként matekból emelteznék, fizikából közép.

2012. máj. 9. 14:30
 1/3 anonim válasza:
VAN! Van, és van, ma már rengeteget számít hogy legyen angol nyelvvizsgád, főleg, hogy külföldön is lesz dolgod, ha akarod, ha nem. Ma már nagyon kevés olyan cég van, ami abszolút belföldi szolgáltatást nyújt.
2012. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit félreértetted, vagy lehet, hogy én írtam ki rosszul. Tehát angol nyelvvizsgát természetesen szeretnék, tegnap voltam írásbelizni. Csak az a kérdés: megérné-e érettségit is csinálnom, ha már németből van?
2012. máj. 13. 09:23
 3/3 anonim válasza:
Érettségi? Még mindig megéri, részben az előbbi érvek miatt, részben azért is, mert meglepően könnyű.
2012. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!