Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NA kinek hogy sikerült a...

Sziszi1310 kérdése:

NA kinek hogy sikerült a tegnapi matek meg a mai töri? MESÉLJETEK!

Figyelt kérdés
Hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem tegnap is meg mai is nagy kő esett le a szívemről , hogy túl vagyok rajta . Már csak a holnapot éljem túl( angol) és akkor az egész pénteket végigszunyálom :DDD
2012. máj. 9. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
nem olyan lett, mint amilyet szerettem volna, de nekem nem számít a felvételinél, úgyhogy a lényeg, hogy túl vagyok rajta:)
2012. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

matek: nem vagyok jó belőle de ahhoz képest nem lett olyan szörnyű

töri: nem féltem tőle, szerintem jó lett bár a teszt részbe volt két nagyon könnyű kérdés és képes voltak elrontani

az angolt 2 éve megcsináltam előrehozott érettségivel, most áldom magam, hogy nem hagytam mostanra :D holnap 12 ig alszom :) :)

2012. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én utáltam a törit középsuliban a tanár miatt. olyan, mint egy kiképző őrmester. ezért aztán nem is tanultam, kibekkeltem ezt a 4 évet, kettes meg hármas voltam. a válaszolgatós feladatok tetszettek; 1 oldalnyi forrás, és 3 dologra kellett válaszolni... tökéletes, szinte csak szövegértés volt. az esszé már húzósabb. Bethlenhez egyetlen nyomorék plakát volt ugye, az sem vitt sokkal előrébb, mert gondolná az ember, hogy aki azt választja, nyilván tudja, hogy Népszövetség meg kölcsön. a kettes azért meglesz, de ha én lennék a tanár, tutira szétröhögném magam az esszéim olvasása közben, annyira lerí, hogy síkhülyén írtam meg.

a töri mellett a matek a másik gyenge pontom... annyira nem érdekelt, hogy az valami fájdalmas. általánosban pedig 4-es voltam végig, olyan tanárunk volt és eleve magyar-matek emeltes osztályba jártam. tehát 4 évig az általános iskolai tudásomból éltem. de ez is meglesz hármas.

bennetek egyébként realizálódott már, hogy ha nem akarsz, már soha többé nem kell matekot tanulnotok? vagy törit?

azért vagyok ilyen laza, mert még van egy szakmai évem, és a kiszemelt magánsuliba nem kérik az eredményeim. egyedül a magyar és az angol kell, a szakma és a rajztudásom. na meg a tandíj, de az még odébb van.

^^

2012. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!