Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy egész érettségin...

Az igaz, hogy egész érettségin nem lehet nyomtatott betűvel írni?

Figyelt kérdés

Magyaron, meg törin írottan írtam, de matekon a szöveges válaszokat, ahol volt ott nyomtatottal, ami ugye nem volt olyan sok, de valaki azt mondta, hogy nekik kijelentették a vizsga előtt a szabályzatot olvasva, hogy aki nyomtatott betűvel ír annak áthúzzák, amit írt és nem értékelik.

Ez most komoly???? :O Kb mindjárt szívinfarktust kapok....

Alapba nyomtatottan írok, és annyira ráállt a kezem, amikor írtam néha pár szót, hogy el is felejtettem, hogy na nekem most írottan kéne...:/ A másik kettőnél direkt törekedtem erre, de itt nem...és most nagyon félek, hogy nem lesz így jó!:(



2012. máj. 9. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Emlékszem, hogy azzal a hazugsággal akartak rávenni minket általánosban a folyóírásra, hogy majd középiskolában a nyomtatott írásért egyes jár.
2012. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem!:S
2012. máj. 9. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
matekon nem számít ilyesmi szerintem, ha a magyart írtad volna úgy akkor is csak kapsz valamennyi pontlevonást.
2012. máj. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bár az írásképem folyamatos, én is nyomtatott betűkkel írok. Nekem nem volt belőle gondom, főleg mateknál... ott biztos, hogy ez nem számít.
2012. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg levontak-e érte
2016. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huhh, hát én erre már nem is emlékszem, hogy vontak-e le, de még arra sem, hogy végül hogyan írtam. :D
2016. jún. 23. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!