Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Információra lenne szükségem...

Információra lenne szükségem arról, hogy egy gépészeti alapismeretek emelt szintű szóbeli érettségin milyen típusú kérdések vannak? Esetleg aki már átesett ezen és élményeit megosztaná.

Figyelt kérdés
A szóbeli témaköröket ismerem, arra lennék kíváncsi milyen mélyen mennek bele és jellemzően hogyan építik bele egy kérdésbe az adott témakört

2012. máj. 10. 14:40
 1/7 Banya92 válasza:
Szia! Sajnos nem tudok válaszolni, csak azért írok, mert barátom is megy most gépészeti alapismeretekből emelt szintű érettségire, és nincs meg neki a szóbeli tételsor, és nem is tudtuk eddig megszerezni. Vagy minden évben ugyanaz? Nem igazán tudom hogy van ez ennél a tantárgynál, de lényeg a lényeg, hogy nagyon megköszönném, ha esetleg le tudnád írni a szóbeli tételsort! Ne haragudj, hogy ilyenekkel zaklatlak, és természetesen megértem ha nincs erre időd, csak már én vagyok teljesen kétségbe esve helyette is, hogy mi lesz vele a szóbelijén :D A válaszod előre is köszönöm!
2012. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tételsort nem is fogjátok megszerezni, mivel az titkos.
2012. máj. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Banya92 válasza:
De hát akkor miből készüljön fel? Én történelemből emeltezek és nekem meg van szóbeli tételsorom :/
2012. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A konkrét szóbeli tétel sort valóban nem fogjuk megkapni ha mégis az nem publikus és a csodával egyenlő:D. Én a témakör szerinti tételcímekre gondoltam, hogy azokkal már tisztában vagyok. Ezeket sok oldalról le lehet tölteni de ez nem nagy segítség (olyan mint ha töriből azt mondanák, hogy készülj a középkori Magyarország történelméből). Én arra gondoltam, hogy például a témakör géprajzi ismeretek és ezen belül hogyan tesznek fel kérdést? vagy kapok egy rajzot és alkalmaznom kell rajta egy adott dolgot rajzszabvány szerint?
2012. máj. 11. 18:25
 5/7 Csubakka91 válasza:

[link]

[link]

Parancsolj4 ennyi a legtöbb, amit tudok segíteni :D

2012. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Csubakka91! Ezeket nekemis sikerült megtalálnom, azt hiszem ennyiből kell élni...:D
2012. máj. 17. 09:42
 7/7 Csubakka91 válasza:
Én úgy gondolom, hogy ez bőven elég :) Én is megyek idén erre az emelt érettségire, én ezek alapján készülök.
2012. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!