Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fogorvosnál számít, hogy...

Fogorvosnál számít, hogy milyen lett neki a diplomaátlaga?

Figyelt kérdés
Tehát milyen jegyekkel végezte el a fogorvos az egyetemet.

2012. máj. 11. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Anélkül nem is ülök be a székébe, hogy a diplomáját nem néztem meg. Mégis hova gondolsz, csupa kettessel ne kotorásszon a számban!
2012. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Az orvosok általában kilógatják a diplomájukat és további okleveleiket, elismeréseiket a rendelő falain, ezzel is jelezve, hogy ők nagyon jó szakemberek és lehet bízni a szaktudásukban...

Sőt, hiszed vagy sem, a kozmetikusom is tele van oklevelekkel, díjakkal, ő is kilógat mindent, büszke rájuk, de persze mi is tudjuk, hogy megérdemelte, mert nagyon ügyes :)


Lehetsz fogorvos 2-es diplomával is, persze, de valószínű nem kell saját praxist csinálni vele, hanem inkább örülni ha felvesznek egy kórházba ügyeletre... Aztán ha majd fejlődsz és jobbá válsz a gyakorlatban, azzal már könnyebb munkahelyet váltani, de a diploma nem változik :(

2012. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát megnézitek ha mentek orvoshoz, hogy neki milyen a diplomája, érdekel ez valakit is?
2012. máj. 11. 18:10
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Hát én ilyenről még nem is hallottam. Eszembe nem jutna elkérni egy orvosomnak sem a diplomáját!

Ez nem úgy megy ám, hogy kikerül az egyetemről a fiatal fogdoki a ketteseivel és már egyedül, felügyelet nélkül dolgozik! A diploma megszerzése után még több év, mire oda eljutnak, hogy egyáltalán hozzányúlhassanak valakihez egyedül.

2012. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Kedves utolsó! Sajnos ez egyáltalán nem így van! Az egyik közeli ismerősöm fogorvos, 4 faluban rendel teljesen önállóan és tavaly végzett!!! Ráadásul a szájsebészeten ahol anno gyakorlaton volt, nem igen voltak megelégedve vele, ráadásul a rendelőjéből napi több beteget utal be, mert foghúzáskor beletörik neki a fog. szóval nem hiszem, hogy neki bárki is megnézte volna a jegyeit, sajnos...
2012. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A fogorvos praktizálhat miután megkapta a diplomáját, tehát dolgozhat felügyelet nélkül.
2012. máj. 11. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Komolyan? Hát ez ijesztő.. Akkor ezek szerint már automatikusan szakorvosok lesznek. Vagy már ilyen sincs?

Hát mindenesetre én még sosem kértem el se a nőgyógyászom, se a fogorvosaim diplomáját, és eddig szerencsére nem volt gond. Remélem így is marad.

2012. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem érted a lényeget.

5 éves képzés végére kapnak diplomát, amivel már tudnak praktizálni. Ezek után el lehet még menni szakorvosképzésbe, ahol pl. implantosnak elmegy tanlni, vagy fogszabályzós, szájsebész stb.

De ha nincs meg a szakorvosija, akkor is vezethez praxist.

2012. máj. 11. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
a diplomaátlagot sehol nem nézik,az a 2-es vagy 3-as is elég nagy tudást jelenthet a háttérben,csak anno rossz napja volt,vagy pechesen jöttek ki a dolgok,és nem pedig az történt hogy nem tanult.és azért a 2-es eléréséhez is sokat kell tudni.
2012. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

ma 11:33 én egyetértek veled.

Nem beszélve arról, hogy a a fogorvos is csak ember és lehetett neki végig 4-es átlaga, ha egyszer rossz napja lesz és valamit benéz és pont te ülsz a székben akkor megszívtad.

Ha már az ember annyira bizalmatlan az orvosaival szemben (ami egyébként érthető) hogy még a diplomáját is hajlandó elkérni, akkor már többet ér azzal, ha olyan orvost választ aki szimpatikus neki, vagy esetleg körbekérdezősködik ismerősöktől, hogy kit ajánlanak. Az legalább az aktuális szakértelmét tükrözi.

2012. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!