Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Délelőtt voltam fogorvosnál,...

Délelőtt voltam fogorvosnál, de egy ponton még mindig szibbad a szám. Normális ez?

Figyelt kérdés
Reggel 9 körül voltam, kaptam érzéstelenítőt. Amikor hazaértem, akkor láttam, hogy van egy véraláfutásnak tűnő fekete folt a szúrás helyén, ez szinte teljesen elmúlt, viszont abban a pontban még mindig zsibbad. Csak az a pont zsibbad, illetve olyan fura érzés, ez normális? Mikorra kéne elmúlnia?
2012. ápr. 26. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos egy hajszáleret talált el a tűvel az orvos. A zsibbadásnak már el kellett volna múlnia, bár az alsó fogak érzéstelensége egy kicsit hosszabb ideig is eltart.
2012. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alsó fogról van szó és máskor pár óra alatt elmúlt a zsibbadás. Most pedig abban a pontban még mindig zsibbad, pedig már 8 óra is eltelt azóta.
2012. ápr. 26. 17:54
 3/3 anonim válasza:
a hosszan tartó zsibbadás úgynevezett "normális szövődmény" azaz nem kivédhető sok esetben, sajnos benne van a pakliban, van olyan, hogy soha nem múlik el, de nagyon ritka, nem lesz valószínűleg semmi, el fog múlni
2012. máj. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!