Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon elszúrtam ezzel a töri...

Nagyon elszúrtam ezzel a töri emeltet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval szerdán voltam emeltezni töriből és az esszéfeladatokban volt olyan téma, hogy Párizs környéki békék, amikor megláttam, nagyon megörtültem, hiszen pont előző este olvasgattam itt a gyakorin véleményeket a témával kapcsolatban. És a lényeg: azt írtam az esszébe, hogy a Magyarországra érvényes trianoni békediktátum 2020, január 1-től érvényét veszti. Ezt olvastam ez kommentben, szüleim döbbentettek rá, hogy ez nem igaz:S

Nagyon elszúrtam?



2012. máj. 11. 21:19
 1/3 A kérdező kommentje:
*egy kommenteben
2012. máj. 11. 21:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát pontot biztos vonnak le, hiszen a trianonit már a a második világháború utáni párizsi béke érvénytelenítette. De ha alapvetően jó az esszéd, akkor az felhúzza. Ne aggódj miatta, láttak már ennél sokkal nagyobb hibákat is:)
2012. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bizakodjunk ...
2012. máj. 11. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!