Megbuktathat-e?

Figyelt kérdés

az a kérdésem hogy ha 3,8 ra állok egy tantárgyból akkor év végén megbuktathat mert nem jelenek meg a felelésen?

Mert aszt mondta a tanár hogy amit fel kell mondani az kell a ketteshez,de az a féléves anyag ezért én nem tudom megtanulni főleg nem lefelelni belőle mindig is utáltam szóba felelni.



2012. máj. 16. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem buktathat meg.
2012. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ hány jegyed van
2012. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 jegyem van ebben a félévben az előzőben még 3
2012. máj. 16. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez ennél öszetettebb dolog úgy érzem.

Milyen feleletről van szó? A féléves tananyagból fog egy szóbeli vizsgát tartani, vagy mi?! Mert az ilyeneken - legalábbis felénk - kötelező megjelenni.


Nálunk is hasonló a szitucáió, magyar kisérettségink lesz, ami 3 vagy 4 jegyet fog érni. Ha valaki nem jelenik meg, vagy nem tudja, amit kell az 3 vagy 4 egyest jelent, ezzel pedig akár meg is bukhatnak néhányan.


Amennyiben nálatok is ilyesmi a helyzet, és döntő fontosságú a jegy, akkor igencsak leronthatja az átlagodat, bár bukni szerintem nem buknál. De mivel nem ismerem a körülményeket, nem állítok olyat, ami nem biztos, hogy úgy lesz.



Nem tudom hány éves, milyen iskolában tanulsz, de fél éves tananyag megtanulható. Gondolj bele, érettségin 4 év tananyagából válogatnak, tehát érdemes a 4 év tananyagát tudni.

És bármerre mész az életben szükséged lesz arra, hogy tudj összeszedetten, értelmesen beszélni egy adott témáról 5-10 percen keresztül, ezért is jók az ilyen nagy feleletek, vizsgák, stb.

2012. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

persze ami érdekel arról órákig tudok beszélni, de szar elektronikáról nem nagyon.

de ez nem egy ilyen "kis érettségi" vagy legalábbis nem mondta.

2012. máj. 16. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!