Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia emelt színtű szóbelir...

Biológia emelt színtű szóbeliről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Elsősorban vélemények érdekelnének.mivel témák vannak megadva gondolom aki emelten érettségizett jópárat kidolgozott.ezért érdekelne,hogy aki volt mit huzott,hogy ment stb....
2012. máj. 16. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam, most fogok menni. Annyit tudok, hogy van egy A és egy B tétel, az egyikben több kisebb kérdés van egy adott témakörrel kapcsolatban, a B-ben pedig egy kísérlet/szöveg elemzése, értelmezése vagy genetikafeladat.

Elvileg fajsúlyosabb az ökológia téma, fehérjeszintézis, de szinte bármi előfordulhat.

2012. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne mivel énis most fogok szóbelizni. gondolom a felépítését a kérdező is tudja és igazából tapasztalatokra és konkrét feladatokra, tételekre lenne kiváncsi. szóval aki már volt szóbelizni elárulhatná :)
2012. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!