Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Továbbtanulás, pályamódosítás,...

Továbbtanulás, pályamódosítás, de merre induljak?

Figyelt kérdés

Pedagógus végzettséggel rendelkezem, 4 évig voltam óraadó az egyik szakomon. Most egy cégnél vagyok adminisztratív ügyintéző.


Ezalatt az idő alatt, míg ennél a cégnél vagyok (még kb.1,5 év, mert a kolléganő visszajön GYESről) szeretnék olyan tudásra szert tenni, hogy később valamilyen irányba léphessek állásügyileg.


Bár nincs megfizetve, de valamilyen formában mégis oktatással szeretnék foglalkozni. Akár egy alapítványon keresztül, akár felsőoktatásban, akár oktatásszervezőként stb.


De érdekel a kutatás is.(Történész végzettségem is van)

Illetve a könyvelés, gazdasági terület is, de ahhoz, hogy pl: könyvelő legyek minimum 3 év szükséges és még akkor a tapasztalatról nem is beszéltem.


Mit kellene tanulnom, mihez kellene kezdenem, hogy többet érjek a munkaerőpiacon? Nem feltétlenül iskola rendszerű képzésre gondoltam, vevő vagyok az autodidakta és távoktatásra is.


Esetleg a nyelvtudásomat polírozgassam magamtól? Számítógépes valamit tanuljak?


Köszönöm!


28N



2012. máj. 16. 22:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!