Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes elvégezni egy kozmetik...

Érdemes elvégezni egy kozmetikus tanfolyamot 35 évesen pályamódosítás céljából?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha van alaptökéd mind a tanfolyamra,mind pedig arra hogy végzés után vállalkozóként helyezkedj el és fizesd a helyiség bérleti díjat meg a többit,akkor igen. Sok pénz kell hozzá.Na meg türelem mert pár év mire kialakul a vendégköröd.
2010. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen megéri!

Ha igazán szeretnéd, akkor feltétlenül vágj bele. Bár most sok helyen itt is visszaesés van, a nők egyre inkább kevesebbszer járnak kezeléskre, stb, de szerintem hamarosan javulni fog a helyzet, és mire elvégzed a képzést, gyorsabban kialakul a vendégköröd, stb.

Vannak olyan tanfolyamok, ahol ingyen elvégezheted mellé pl. a füllyukasztó képzést, kapsz róla pluszban oklevelet, így máris 2 szakmád van.

Az árakat jól nézd meg, ne az első helyre menj, és ha a környékeden találsz olyat, mindenképpen olyan képzést válassz, aminek a végösszegében benne van a gyakorlati képzés is, mert ezt sok helyen elfelejtik mondani, hogy azt neked pluszban kell állni.( külsős helyen)

2010. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket, mindenképpen belevágok, és remélem hasznos lesz majd a számomra:)
2010. jan. 31. 20:02
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: ha ez az álmod,akkor hajrá! Sok sikert! Én is elvégeztem,de én nem ebben dolgozom most a fentebb emlitett okok miatt,ugyanis én alkalmazottként szerettem volna dolgozni,mivel csóró vagyok :) :D
2010. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jaj, ezt nagyon sajnálom....Én is éveket gyűjtöttem erre, hidd el. Most is csak a tanfolyamra, kezdő alapdolgokra elég...azért remélem majd jutok valamire. Itthon szeretnék majd egyenlőre másodállásban dolgozni:)
2010. febr. 1. 18:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akihez járok, kozmetikus 36 éves és 1 éve csinálja, előtte optikusként dolgozott. Mivel már fél éve hozzá járok, mondhatom, nagyon meg vagyok elégedve, ő is ennyi éves fejjel váltott, úgyhogy még szerintem is megéri!!
2010. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szia! Külföldön nem tudsz vele elhelyezkedni, magyarországon esetleg. Bár én inkább szavaznék a műkörmösre, azt keresik mindenhol számomra érthetetlen okokból, pedig rengeteg van már így is:) Hajrá!
2010. febr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szia! Ha igénylek hozzá europass bizonyítványt, akkor azt elfogadják külföldön is:)

Amúgy itthon szeretnék majd vele boldogulni. Ami fontos, a manikűr-pedikűr-műkörömépítést is megcsinálom, szeretnék több lábon állni:)De köszi a drukkot, aranyosak vagytok. Remélem beigazolódik, hogy érdemes mindig tanulni.

2010. febr. 4. 18:26
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egy alapigazság: tanulni sosem késő, ilyennél nem. Más, ha rendőr/katona szeretnél lenni, mert az korhoz kötött (nálunk legalábbis).

Sok sikert, ha ez az álmod, nem is kérdés, hogy belevágj-e. Nekem is van egy álmom, de szorít az idő. (nekem éppen a fentebb említettek közül az egyik, pici gyerek voltam, mikor elhatároztam...)

2010. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
0%
Pályamódosítás céljából sztem ütközz egy meteorral!
2010. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!