Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudnék nyári gyakorlatot...

Hol tudnék nyári gyakorlatot végezni animáció szakkal?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl Gróf Balázs képregényeit is valaki életre kelti, szerintem, ha írsz neki facebookon biztos segít, esetleg webfejlesztés területén is alkalmazhatod, akkor keress ilyen jellegű helyet, vagy a Magyar Rajzfilm Kft-nél.
2012. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen animáció, attól függ. Mert kedves első, nem csak azt hívjuk ám naimátornak, aki a rajzfilmeket "életre kelti", hanem pl. aki a hotelekben programokat szervez a turistáknak.
2012. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen tudom, de mielőtt válaszoltam volna, beírtam a googlebe. Mert egyetemen főiskolán nem képeznek szállodai animátort ilyen néven, viszont ha "programszervező" (mert ugye az animátorok szerveznek, szórakoztatnak) lenne akkor csak nem kérdezné meg, hogy hol tudna nyári gyakot csinálni, mert csak tudná, hogy valami szállodában és abból is külföldiben érdemes.
2012. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!