Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova menjek továbbtanulni?...

Hova menjek továbbtanulni? Varrónő vs. Animációkészítő

Figyelt kérdés
Most vagyok 8. osztályos és nem tudom eldönteni mi legyek. Kettő választás között vacilálok. Varrónő vagy animációkészítő. Jól rajzolok, de ismerek olyat, aki nálam 100-szor jobban rajzol. Szeretek ruhát tervezni, de nem annyira jó a fantáziám. A két iskola: Kandó Kálmán Szakközépiskola és Szakiskola(Kecskemét), helyi gimi. Melyik a jobb szakma, melyiknek van nagyobb jövője, melyik számomra elérhetőbb?
2011. dec. 2. 21:31
 1/2 anonim válasza:
Minden féleképpen Animációkészítő. Ismerek varrónőket de nagyon nehéz munka , nem keresnek jól , és nem nagyon lehet elhelyezkedni. Pláne már ha picit rosszabb a látásod akkor meg vagy lőve, vagy ha remegős a kezed. Én nagyon az animációkészítőt mondanám mert szerintem megbánnád ha varrónőnek mennél. Ebbe majdnem 100 % biztos vagyok. Amúgy a régi világban amikor nem volt lehetőség tanulni, mert nem mindenkinek adatott meg , akkor nekik nem volt sok választási lehetőségük. Barátom mamájának se volt és így kénytelen volt gyerekként dolgozni varrodába és így varrónő lett, de rengetegszer mondta már hogy ha lehetett volna lehetősége tanulni akkor biztos nem lett volna ez. Remélem segítettem
2012. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Végül is mit kezdtél el?
2012. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!